Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

a na klupi 1 igrac - ~13 poena
Samo 11, ne preteruj. Ali gde baš Žbunokosog na klupu? :D Jeste ti mnogo jak i srednji red i napad, ali mogao je ispred npr. Dyera ili Berbe...
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

svi te pustaju Mjuki
Da ti kazem iskreno, i meni je ovo palo na pamet, Jbte, svi skupe po 0-3 boda, a opet sam u prednosti.Ja mu dodjem ko Kazu Mijura i sunarodnjaci mu, svojevremeno. Zelite me u eliti samo zato sto pumpam broj postova na temi, pa vam pripada veci deo marketinskog kolaca u odnosu na druge topike :(
Link to comment
Samo 11, ne preteruj. Ali gde baš Žbunokosog na klupu? :DJeste ti mnogo jak i srednji red i napad, ali mogao je ispred npr. Dyera ili Berbe...
a jbg, uvijek je tako. dyer je igrao ko zmaj prva tri kola i morao sam da ga ispostujem (on je mene bas ispostovao), a berba je igrao protiv lakseg protivnika. mozda previse gledam to ko igra kuci, ko u gostima.i na kraju ce imati ne 13, nego 14 bodova, kad mu pridodaju 3 boda bonusa i tako ce imati vise bodova nego mojih sedam igraca na terenu sa sve duplim bodovima kapitena hazarda. ne bi me iznenadilo da ga jenkinson zavali protiv cityja.
Link to comment

Imao sam transfer viska stoga sam krenuo sa -4. Ako racunam Grejema koji mi ulazi sa klupe a bastardu ulazi Volters onda je trenutno 31-30 za mene. Cekam bonuse za Eslija© sto znaci 99% 6 pts i za Matu koji je bio asistent a on za Eslija bez trake i Felainija. Imamo tri ista igraca Yayu, Kasorlu i Teveza. Meni ostaju Harper,Galas i Suares a njemu Tejlor, Zervinjo i Sise© koji je zute boje pa mozda i ne zaigra a vicekapiten mu je Tevez. Dakle bice zajebano i napeto do samog kraja.

Link to comment

Mene izvuce Nolan i izvesno obracunavanje rezerve Lukakua. Izvuce u smislu da sam jos u igri. Sutra obojici brdo igraca u dva derbija uglavnom i prilicno cudna situacija u kojoj nemam pojma za sta da navijam (Kazorla vs. Zabaleta & Kolarov npr...).

Link to comment

Po 3 poena bonusa za Berbatovljeva i Kola rjesavaju pitanje pobjednika.edit: hihi Anichebe pokupio 3 bonusa :lol: Nolan i citav WH nijedan :Hail:

Edited by Feindouno
Link to comment

Meni su neočekivano bonusi doprineli da smanjim razliku, umesto da se ona poveća, ali je i dalje ta razlika prevelika.Lezilebović dobio samo 1 bonus za Felainija i 0 za Nolana, a ja 3 za Flečera i 1 za Fostera koji je imao svega dve odbrane. :DTrenutno 31-40 i jedino me neko ludilo Van Persie-a i/ili Teveza može spasiti.U svakom slučaju, u svih 5 kola nailazim na izuzetno raspoložene protivnike i smeši mi se skor od 1-0-4 i pad na samo dno tabele. Ne pomaže ni drugi najbolji skor u ligi. :(

Link to comment
Meni su neočekivano bonusi doprineli da smanjim razliku, umesto da se ona poveća, ali je i dalje ta razlika prevelika.Lezilebović dobio samo 1 bonus za Felainija i 0 za Nolana, a ja 3 za Flečera i 1 za Fostera koji je imao svega dve odbrane. :DTrenutno 31-40 i jedino me neko ludilo Van Persie-a i/ili Teveza može spasiti.U svakom slučaju, usvih 5 kola nailazim na izuzetno raspoložene protivnike i smeši mi se skor od 1-0-4 i pad na samo dno tabele. Ne pomaže ni drugi najbolji skor u ligi. :(
ali eto kako nedelja menja sve :(
Link to comment

Čovek od koga sam najmanje očekivao, Rafael, me vraća u život. 41-42, ali i dalje si u prednosti. Yaya i Podolski protiv Teveza. Doduše, kako se odvija ovaj meč, Suarez nije toliko daleko od gola, a Van Persi je Van Persi. Biće dosta jasnije kad se završi ovaj meč.Naravno, ja očekujem i 3 bonusa za Rafaela. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...