Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

U isto vreme gubim po 4 poena od Hangelnda i Mignolea, a da stvar bude gora copkillah ima Nolana... :frust:Evo ga Lambert još jedan, gotovo...Vodio sam 7 do pre 5 min, a sad gubim 9

Edited by zoki82
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znao sam da ću da promašim za Hazardom ©, ali dobrooooo, ne mogu da kažem da sam razmatrao Ešlija (zbog iste stvari kao i Fei), a ne verujem da će Bale da uradi bog zna šta...inače mi žao Hazarda, moraću da ga izbacim. Bedak da propadne tako talentovan dečko samo zato što sam ja morao da ga ubacim u tim prošlo kolo. :(Edit - H2H neću ni da pokušavam da iskomentarišem...muslinu je igrao jedan igrač za sad, i to Felaini! :DEdit - ipak ima i Vaz Te-a, tako da 2

Edited by bob loblaw
Link to comment

I mene je Nolan pokopao. Bar da je Jarvis zaradio asistenciju, ali ovde se ne računa druga asistencija ko u hokeju. :DTrenutno 27:39 u korist Lezilebovića plus neka dodatna prednost u bonusima.Teško će se to stići sutra u duelu 4 prema 4 od kojih je jedan isti. :(Znači, na Rafaelu, Van Persieu i Tevezu je da nabiju ~15 razlike protiv Yaye Tourea, Suareza i Podolskog. :D

Link to comment
Na pogadjalici 50 u ovom glupom kolu...
NULA!Mislio da je saljivdzija na 1-0 za CFC a nije i jos nisam igrao 1-0 vec 2-0.... i Soton™ na koji sam se kladio ovde odigram 1-1, sjajno.
Link to comment
Lambert 10, Baines 9, Cahill 6... Lallana na klupi sa 5... nije loše za sada. U poređenju sa prethodna četiri kola, u ovom kvintalu™ beležim rast od 387%
Izgleda da nam je posle proshlog kola i fenjerashkog derbija, obojici krenulo...
Link to comment

Kod mene opet gusto. Zbog extra transfera imam 2 poena manje i igraca vise od Mjukija™. Ocekujem i bonus za Nolana, mozda i 1 za Berbu.Na Pogadjalici +40, s tim sto nisam stigla nista da pogadjam SWA-EVE. Pogodila tacan na Fulamu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...