Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Prvi bod upisan... Ovo mi je najloshiji start sezone, al' makar sam se pomerio sa nule... @Adasevic, hvala na komplimentu, al' ako se ovako nastavi sezona, bio bih presretan i sa nereshenim rezultatom u sledecem kolu...

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na pogadjalici sjajnih 120,a u fantaziju pobjeda iako mi je Zervinjovih 15 bodova ostalo na klupi.3 pobjede u prva 4 kola,nije lose :)nek se pripreme Trotters.inc evilsmile.gif

Edited by clever bastard
Link to comment
Na pogadjalici sjajnih 120,a u fantaziju pobjeda iako mi je Zervinjovih 15 bodova ostalo na klupi.3 pobjede u prva 4 kola,nije lose :)nek se pripreme Trotters.inc evilsmile.gif
Dodjite cekamo vas :fantom:Sent from my cigla using Tapatalk
Link to comment

Prva pobeda konačno, nisam više fenjeraš :0.6:Posle prva tri kola koja sam odigrao sa timom izabranim još letos, sprečen poslovnim i privatnim putovanjima mogao sam samo u novinama da čitam o povredama Aguera i Runija i da se nerviram :frust:Povlačenje divlje karte bilo je neophodno da se malo dozovem svesti i prekomponujem tim. Divljaci koje sam doveo se, osim Jaskelainena, i nisu nešto istakli u ovom kolu, al eto, bilo je srećom dovoljno za prvu pobedu nad Archestenom :sleep:Dakle, dao sam vam tri kola fore, držte se sad :ss1:

Link to comment
Prvi bod upisan... Ovo mi je najloshiji start sezone, al' makar sam se pomerio sa nule...
YEEEEAAAAH! Otkinut bod kolegi fenjerašu! Prvi u sezoni! Ja minus 4 poena od izmena, on minus 8, i nađosmo se na 36 :Hail:Posle ovog lomljenja patke™, očekujem ubedljiv trijumf protiv favorizovane Petoletke :fantom:
Link to comment

Čestitam Misirkama prvu i zasluženu pobedu u ovoj sezoni, kad je Baines dao gol ponadao sam se da ostane tako do kraja, onda bi mislim bili izjednačeni sa bodovima ali kratko je trajalo.. :)

Nego da vidimo kako se kotiraju gubitnici i pobednici u ovom četvrtom kolu.Gubitnici:Zlato - Argentini Utd. nije bilo dovoljno ni 46 bodova protiv renomiranih 110% (poraz 46:53)Srebro - LeziLebeDaTeJedem je pružio izuzatan otpor NK Pakistanu , ali dovoljan samo za častan poraz (rezultat 44:51)Bronza - Morževi United ponovo u ovoj neslavnoj kategoriji, ali sa najmanje sjajnim odličjem. Spojlerovci su se pokazali prejakim (43:55)Pobednici:Zlato - Čuvari Tradicije su se previše opustili kad su videli da protivnik kreće sa -40, pa je bilo dovoljno svega 34 poena za pobedu (34:-10)Srebro - FC Ronin tesna pobeda u poslednjim sekundama bonusom Lejtna Bejnsa protiv Dabogda Crko R'n'R (37:36)Bronza - Terrible Muriel koji je u jednako tesnom meču dobio favorizovanog Miami Heata (38:37)U ovom kolu je bio i jedan nerešen meč između Ultimo Bear Centra i Weenie Poohsa od 36:36, ali nisam mogao nikog da svrstam u pobedničku kategoriju iako su svojim poenima to zaslužili. :DUkupan poredak:Gubitnici- Misirke zadržavaju zasluženo vođstvo sa 5 poena- Morževi United se odvajaju od grupe i sad su sami na drugom mestu sa 4 poena- Čuvari Tradicije, Trotters Inc i Argentina Utd po 3 poena- Petoletka i LeziLebeDaTeJedem imaju po 2 poena- FC Ronin i Neugodan rival po 1 poenPobednici- Black Horses ostaju na čelu sa 4 boda- Šurdilović Ltd, 110% i Čuvari Tradicije svi po 3 boda- Đubretari, Neugodan Rival, Buljarica Brothers i FC Ronin solidnih 2 boda- Dabogda Crko R'n'R, FK Pastir i Terrible Muriel po 1 bod
šta ti je ovo, ne razumem?
Link to comment
Ladno Bejns nije dobio 3 boda. Paradoks!!!Nego da vidimo kako se kotiraju gubitnici i pobednici u ovom četvrtom kolu.Gubitnici:Zlato - Argentini Utd. nije bilo dovoljno ni 46 bodova protiv renomiranih 110% (poraz 46:53)Srebro - LeziLebeDaTeJedem je pružio izuzatan otpor NK Pakistanu , ali dovoljan samo za častan poraz (rezultat 44:51)Bronza - Morževi United ponovo u ovoj neslavnoj kategoriji, ali sa najmanje sjajnim odličjem. Spojlerovci su se pokazali prejakim (43:55)Pobednici:Zlato - Čuvari Tradicije su se previše opustili kad su videli da protivnik kreće sa -40, pa je bilo dovoljno svega 34 poena za pobedu (34:-10)Srebro - FC Ronin tesna pobeda u poslednjim sekundama bonusom Lejtna Bejnsa protiv Dabogda Crko R'n'R (37:36)Bronza - Terrible Muriel koji je u jednako tesnom meču dobio favorizovanog Miami Heata (38:37)U ovom kolu je bio i jedan nerešen meč između Ultimo Bear Centra i Weenie Poohsa od 36:36, ali nisam mogao nikog da svrstam u pobedničku kategoriju iako su svojim poenima to zaslužili. :DUkupan poredak:Gubitnici- Misirke zadržavaju zasluženo vođstvo sa 5 poena- Morževi United se odvajaju od grupe i sad su sami na drugom mestu sa 4 poena- Čuvari Tradicije, Trotters Inc i Argentina Utd po 3 poena- Petoletka i LeziLebeDaTeJedem imaju po 2 poena- FC Ronin i Neugodan rival po 1 poenPobednici- Black Horses ostaju na čelu sa 4 boda- Šurdilović Ltd, 110% i Čuvari Tradicije svi po 3 boda- Đubretari, Neugodan Rival, Buljarica Brothers i FC Ronin solidnih 2 boda- Dabogda Crko R'n'R, FK Pastir i Terrible Muriel po 1 bod
Pantelia pokraden :mad:4 igraca mi nije uslo u igru, a 2 igrala po 15 min. Ako ja nisam medju gubitnicima onda :bee:
Link to comment

Gubitnici su timovi koji su izgubili mec uprkos velikom borju poena. Recimo ja sam proslo kolo izgubio a imao sam 5 najbolji rezultat u H2H ligi. Dok sa druge strene pobednici su oni koji su pobedili sa sto manjim brojem poena iliti ljudi koje neopisivo sere.A ti si Pantelia jednostavno maler :D

Link to comment

svako ko se zali na neigranje igraca nek pogleda moje junake ukrasene zutim kartonima. al dobro, s obzirom na to da mi tim vrijedi skoro 105 meleona, kontam da ne moze gore od ovog.

Link to comment
svako ko se zali na neigranje igraca nek pogleda moje junake ukrasene zutim kartonima. al dobro, s obzirom na to da mi tim vrijedi skoro 105 meleona, kontam da ne moze gore od ovog.
Na kome si napravio toliki plus?Moji govnari vrijede 101.6.
Link to comment
Gubitnici su timovi koji su izgubili mec uprkos velikom borju poena. Recimo ja sam proslo kolo izgubio a imao sam 5 najbolji rezultat u H2H ligi. Dok sa druge strene pobednici su oni koji su pobedili sa sto manjim brojem poena iliti ljudi koje neopisivo sere.A ti si Pantelia jednostavno maler :D
Ja sam u proslom kolu napravio glupost bar za neki bod. Kupio sam Azara i Toresa a imao Baneta i Pogrebnjaka od igraca koji nisu imali utakmice u tom kolu. I pored toga izgubio sam sa 63-62 sa nekim suntavim bonusom protivnika :( Edited by adasevic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...