Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

mada bih vise volio da Ba umuva jos jedan zbog kladionice :lol:
štitio sam fantasy preko kladionice :lol: Everton v Newcastle UnitedPlayer To Score 2 or moreDemba Ba 17.00 Everton v Newcastle UnitedAnytime GoalscorerDemba Ba 3.75 Edited by Lezilebovich
Link to comment
štitio sam fantasy preko kladionice :lol: Everton v Newcastle UnitedPlayer To Score 2 or moreDemba Ba 17.00 Everton v Newcastle UnitedAnytime GoalscorerDemba Ba 3.75
:pera:
na brzaka sam tapnuo Petrića i uzeo Berbatova :evil:
samo ti i 30 000 ljudi :fantom:
Link to comment
štitio sam fantasy preko kladionice :lol: Everton v Newcastle UnitedPlayer To Score 2 or moreDemba Ba 17.00 Everton v Newcastle UnitedAnytime GoalscorerDemba Ba 3.75
:Hail:
Sledece kolo mi 10 od 11 igraca igra kod kuce. Bice veselo, prebacujem 35p sigurno!
Smesi ti se i pobeda, igras protiv mene, a krecem sa -4.
Link to comment

Htedoh da dodelim medalje, ali ipak ću morati da sačekam bonuse zbog dobitnika kola. Kod gubitnika se već sve zna i bez bonusa, ali bolje sve zajedno da objavim. :)Meni je Demba Ba zakovao poslednji ekser u kovčeg samim ulaskom u igru, a golove neću ni da pominjem. :)Sledeće kolo duel sa Lezilebovićem. Odlučio sam se da ne pravim nijednu izmenu i već sam sastavio tim za vikend. Naravno, neću otvarati karte i objaviti postavu, kako neprijatelj ne bi previše prilagodio taktiku u datoj situaciji.Mada iskreno, može da pita Feia ko će mu biti kapiten, pošto ćemo se verovatno opet poklopiti i zajedno kukati za poene istog. :D

Link to comment

Sreca da nisam gledao prvo poluvreme pa sam saznao da je Baines dao gol tek kad je Demba Ba izjednacio :)Oborih lebrona kao jednog od onih koji su imali 100% ucinak do sada. Od ovog kola time se mogu pohvaliti samo jos 2 ekipa - Black horses i Kalabaster...U sledecem kolu na Ultimo Beer Centre... ne znam ni kako ni zasto, ali kad god sam sa njim igrao nisam dobro prosao, pa me ni ovaj 1 osvojeni bod protivnika u 4 kola ne da zavarati :)

Link to comment

Ladno Bejns nije dobio 3 boda. Paradoks!!!Nego da vidimo kako se kotiraju gubitnici i pobednici u ovom četvrtom kolu.Gubitnici:Zlato - Argentini Utd. nije bilo dovoljno ni 46 bodova protiv renomiranih 110% (poraz 46:53)Srebro - LeziLebeDaTeJedem je pružio izuzatan otpor NK Pakistanu , ali dovoljan samo za častan poraz (rezultat 44:51)Bronza - Morževi United ponovo u ovoj neslavnoj kategoriji, ali sa najmanje sjajnim odličjem. Spojlerovci su se pokazali prejakim (43:55)Pobednici:Zlato - Čuvari Tradicije su se previše opustili kad su videli da protivnik kreće sa -40, pa je bilo dovoljno svega 34 poena za pobedu (34:-10)Srebro - FC Ronin tesna pobeda u poslednjim sekundama bonusom Lejtna Bejnsa protiv Dabogda Crko R'n'R (37:36)Bronza - Terrible Muriel koji je u jednako tesnom meču dobio favorizovanog Miami Heata (38:37)U ovom kolu je bio i jedan nerešen meč između Ultimo Bear Centra i Weenie Poohsa od 36:36, ali nisam mogao nikog da svrstam u pobedničku kategoriju iako su svojim poenima to zaslužili. :DUkupan poredak:Gubitnici- Misirke zadržavaju zasluženo vođstvo sa 5 poena- Morževi United se odvajaju od grupe i sad su sami na drugom mestu sa 4 poena- Čuvari Tradicije, Trotters Inc i Argentina Utd po 3 poena- Petoletka i LeziLebeDaTeJedem imaju po 2 poena- FC Ronin i Neugodan rival po 1 poenPobednici- Black Horses ostaju na čelu sa 4 boda- Šurdilović Ltd, 110% i Čuvari Tradicije svi po 3 boda- Đubretari, Neugodan Rival, Buljarica Brothers i FC Ronin solidnih 2 boda- Dabogda Crko R'n'R, FK Pastir i Terrible Muriel po 1 bod

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...