Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stvarno Defoe nije dobio ni jedan jedini bonus poen. :lolol: :lolol: :lolol:Sa druge strane, ni to ni Fletcherovih 3 bonusa mi nisu pomogli da ostanem u igri makar i za nerešeno, jer je i Škrtel dobio 2 bonusa. :(Trenutno je 43-43 (kad meni uđe zamena za Federicija sa klupe), ali protivnik čeka Demba Baa, tako da samo neki njegov katastrofalan učinak može doneti dostojanstven skor za mene. :DMada iskreno, zaslužena pobeda protivnika. Njemu na klupi leži još 12 poena + Jagelka koji treba tek večeras da igra.Ostaje žal što mu se, ipak solidna ekipa, razbudila u kolu protiv mene, nakon jako lošeg starta.Još veća katastrofa je to što verovatno neću uzeti ni luzersku medalju, jer imaju 2 još neverovatnija meča od ovog, a možda se pojavi i treći nakon večerašnjih poena. :(Da sumiram, sa skorom 1-3 padam na neko 25-30 mesto u ligi, a imam 2. rezultat (bar trenutno) u Classicu. Za jedinu pobedu mi je bilo neophodno 87!!! poena, a i ona je bila neizvesna sve dok se nije završio poslednji meč u kolu. :0.6: :0.6: :0.6:

Link to comment

Ako Newcastle ne da gol i obrise strelcu Bainesu clean sheet, mogu samo da se nadam da cu da izvucem nereseno. A juce sam u jednom momentu imala 22 poena prednosti, a on samo Bainesa. Ostavljam mogucnost da ce i da da jos koji. Ili asistira. :isuse: Ako ne pobedim, molim da mi se odmah dodeli ona medalja za najveceg gubitnika i da se dostojanstveno povucem.

Link to comment
Ako Newcastle ne da gol i obrise strelcu Bainesu clean sheet, mogu samo da se nadam da cu da izvucem nereseno. A juce sam u jednom momentu imala 22 poena prednosti, a on samo Bainesa. Ostavljam mogucnost da ce i da da jos koji. Ili asistira. :isuse: Ako ne pobedim, molim da mi se odmah dodeli ona medalja za najveceg gubitnika i da se dostojanstveno povucem.
Hihihihi
Link to comment
:0.6:(realno si zaslužio pobedu zbog Jaskalainena i Suareza na klupi)
upravo sam zbog toga zaslužio da izgubim . ako ovaj ba dobije bonus ni nerešeno neću izvući :(
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...