Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kul, i zvanično sam dobio favorizanovanog™ duccu. :0.6: On 46 kad mu udju izmene, ja 52+Jagielka.Posle 2 startna poraza sam iskukao 2 pobede i polako počinje sve da ide svojim tokom...samo što se u međuvremenu tok značajno promenio, ali dooobro. :(Planirao sam, nekada davno, da pucam na classic top 10 ali mi je sad posle prejadnog starta ostala samo borba za top 20 u H2H, i plasman u prvu ligu dogodine. A classic više ni ne gledam, i ja imam ograničenu količinu živaca majku mu...

Edited by bob loblaw
Link to comment
Naravno Bejlov bonus presudio, cestitke Mjuki.
Pokraden si, 3 poena bonusa Bejlu, nijedan Defou. :isuse: Ali neka, taman da ti se timu poljulja samopouzdanje pred derbi u 7. kolu. Tad cemo oboje imati 3-3.
Link to comment
uzdam se u Evertonovu klimavu odbranu, ali mi je strepnja jača od nade...
Ako se ne zaklima ja izgubih, a i ovako moze biti nategnuto. Ajde Howarde ne izneveri me, primi nesto kroz usi :( .
Link to comment
I da jebeni Tevez ne dobi ni boda bonusa za asist :thumbdown:
Najbolje da ce da dobije bonus za asistenciju u utakmici koju nisu ni dobili.Defoe nije dobio nista za 2 gola od ukupno 3 u pobjedi :isuse:
Link to comment

Stvarno je fantastično ovo za Defoe-a. Sad me baš zanima šta je radio čovek na toj utakmici osim što je dao ta 2 gola...ono kao dobacivao svaku loptu protivničkim štoperima u noge da ih opusti između golova, ili tako nešto? :DEA :Hail:

Edited by bob loblaw
Link to comment
Divlja karta ti vazi celu nedelju kad je aktiviras i mozes da radis neograniceno izmena...Inace, verovatno prvi poraz od adasevica...istina, imam jos 4 igraca da igraju, jedina nada je da Njukastl ne da gol, onda bih mozda mogao i do pobede...Pogadjalica prvi za sad...
trenutno je 39-30, s tim sto meni sa klupe ulazi Jaskalainen sa 10 jer Krul nece igrati. S druge strane ti imas 3 igraca Evertona. Ako ne prime gol, a jos Felaini metne neki, izvukao si se... U principu matematika je prosta - Demba Ba da da gol i da ne strepim od najopasnijeg rezultata :)
Link to comment
trenutno je 39-30, s tim sto meni sa klupe ulazi Jaskalainen sa 10 jer Krul nece igrati. S druge strane ti imas 3 igraca Evertona. Ako ne prime gol, a jos Felaini metne neki, izvukao si se... U principu matematika je prosta - Demba Ba da da gol i da ne strepim od najopasnijeg rezultata :)
Pa da, to je to...jedina sansa mi je da Everton ne primi gol, i da Baines ili Felaini urade bilo sta, gol ili asistencija...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...