Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hahaha...je l' ovo treć put zaredom da Totnehem prima gol u poslednja 2-3 minuta utakmice?Doduše, sad prvi put nemaju takmičarsku štetu, već samo štetu fantazi vlasnicima njihovih odbrambenih igrača. :D@NaaSmatraj se preteknutnom na listi luzera, ako se dokopam zlata u ovom kolu. Mada mislim da je imao jedan napetiji meč, ali više će se znati večeras kad se podele bonusi. Sa srebrom bi se izjednačili.

Link to comment
Ali ne jebote, izveo je Bejla, dobija bodove za CSo tugo jesenja :isuse:
:lolol: Ja jos mogu i da se smejem, pobedjujem svakako, ali ti ode od odusevljenja do ocaja.
@NaaSmatraj se preteknutnom na listi luzera, ako se dokopam zlata u ovom kolu. Mada mislim da je imao jedan napetiji meč, ali više će se znati večeras kad se podele bonusi. Sa srebrom bi se izjednačili.
Bitno da je uzbudljivo, da imam cemu da se radujem i kad gubim. Prestizno je biti prvi luzerski pobednik. Edited by Naa
Link to comment

Jeste treci put. Najlaksi raspored su imali i nisu uspjeli da odigraju mec bez primljenog gola :isuse:35-35 uz izvjestan bonus za Bejla a kod mene nema sanse da ga neko dobije.

Link to comment

Povračaču, zaista :isuse:Još juče proveravam lajv skor i vidim da Arsenal dere, te se mislim kako sam prejabeo Feia kapitenovanjem Kazorle. Sreća da sam već stukao 6-7 pelinkovaca kada sam video da nije uradio ništa i kakav mi je učinak ostalih igrača. Ako i nerešeno izvučem, to će biti najjadniji bod u istoriji mog fantazi vojevanja. Ali Federići i DeGea... kakav golmanski duet!

Link to comment
Povračaču, zaista :isuse:Još juče proveravam lajv skor i vidim da Arsenal dere, te se mislim kako sam prejabeo Feia kapitenovanjem Kazorle. Sreća da sam već stukao 6-7 pelinkovaca kada sam video da nije uradio ništa i kakav mi je učinak ostalih igrača. Ako i nerešeno izvučem, to će biti najjadniji bod u istoriji mog fantazi vojevanja. Ali Federići i DeGea... kakav golmanski duet!
Jebo te Kazorla, valjda je bilo jasno da ce i meni biti kapiten.Bod imas, ako Bejl dobije bonus dobio si.
Link to comment

Vodim 34 (-4 zbog viska transfera ) naspram 25 Coltranovih, koji sutra ima Howarda, Bainesa, jednog od Njukinih rezervista i Jelavica, ja sa druge strane samo Fellainia. Sto ce reci ako smrdljivi Newcastle ne uvali gol smrdljivom Evertonu popusio sam ga :ph34r: . Kad ce ti bonusi, mozda tu ucarim poen-dva viska ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...