Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ba mora da opasno prejebe Pogrebnjaka da bih dobio Lezilebovicha.
a možda dobiješ neki bonus na Jaskalainena ?Stavio sam Pogrebnjaka pre Suareza , videcemo da li ce na dobro da izadje Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pantelia se ne javlja tako da nema sa kim da se prepucavam :cry: U stvari imam. Fei nemacu pojma!Sent from my cigla using Tapatalk
:( Ako ti nesto znaci da se prepucavas sa invalidom kome 4 igraca uopste nisu igrala, a dvojica usla na po 15 minuta, evo:Danas ce Federici da odbrani 16 penala, a MArijapa (koji inace nije odigrao ni sekunde do sada, hvala Prasline) ce da zvekne hattrick, utata.
Link to comment
Ja bih da radim divlju kartu ali mi se to ne isplati pre meceva u evropi a do tada ce berba da ode na 8
Divlja karta ti vazi celu nedelju kad je aktiviras i mozes da radis neograniceno izmena...Inace, verovatno prvi poraz od adasevica...istina, imam jos 4 igraca da igraju, jedina nada je da Njukastl ne da gol, onda bih mozda mogao i do pobede...Pogadjalica prvi za sad... Edited by LeBron
Link to comment

Izašli sastavi za Reading Tottenham. Najviše je bilo sumnje oko golmana.Friedel brani za Tot'nam, ali će verovatno od idućeg kola prvi izbor biti Lloris.Kod Readinga, Federici nije ni na klupi, pa brani izvesni McCarthy.To bi značilo da meni sa klupe upada Foster sa 3 poena, pa sam u prednosti od 38-32 nad Spojlerovcima.Meni upravo startovao Guthrie, a njemu Defoe. Sutra protivnik ima i Dembu 1, a ja ću da grickam nokte i čekam eventualne bonuse za Jarvisa i Teveza. :)

Link to comment

I to bi bilo to. :( Defoe metnuo drugi komad.Kad uračunam izmene sa klupe, gubim 42:40. Jedina nada je da Demba Ba napravi neki crveni karton/promaši dva penala sutra.Možda će mi biti uteha što ću treću nedelju za redom pokupiti gubitničku medalju i tako sa nekih ~260 poena biti na dnu tabele. :D

Link to comment
I to bi bilo to. :( Defoe metnuo drugi komad.Kad uračunam izmene sa klupe, gubim 42:40. Jedina nada je da Demba Ba napravi neki crveni karton/promaši dva penala sutra.Možda će mi biti uteha što ću treću nedelju za redom pokupiti gubitničku medalju i tako sa nekih ~260 poena biti na dnu tabele. :D
Moze li me neko prestici na gubitnickoj? Ova pobeda mi je pomrsila konce.
39-39, Bale dobije bod bonusa i gubimo jebote :isuse:
Hihihihi!Musina asistencija i valjda Fridelov CS (a primice gol cim kliknem "post") resavaju sve dileme. Mogao bi i koji poen bonusa bilo kome, cisto da predjem 50.
Link to comment
Musina asistencija i valjda Fridelov CS (a primice gol cim kliknem "post") resavaju sve dileme. Mogao bi i koji poen bonusa bilo kome, cisto da predjem 50.
:lolol: Nije primio gol, ali su Musi skinuli asistenciju. :lolol:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...