Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Dobro je krenuo Fletcher. Sad mi je manje krivo što sam uzeo njega umesto Berbe. :DMislim, jeste da je prednost potpuno nezaslužena, ali šta da se radi.Da ne pominjem da je protivnikovom Škrtelau izbijen čist čaršav. ;)

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pametno razmišljaš Fei, bolje da odmah ubacim Berbu umesto Petrića nego da sačekam da prvo izgubim gomilu poena u procesu kao na Mata-Hazard. (btw izvinjavam se svim vlasnicima Hazarda ali morao sam da ga ubacim :()Edit - e još kad bih imao novaca za tu rabotu...

Edited by bob loblaw
Link to comment

Zajebano je to moj bobe... ne uzmes ga sad Petric ce otici dole za 0.2, Berba gore za 0.3 i u kurcu si.Zdruge™ strane ako ga uzmes sad povrijedice se na treningu u petak.

Link to comment
Derbi zachelja™ sa Vinijem... :0.6:
Svi mi imaju po 1 do 2, samo Begović 4 i Tevez (koga i ti imaš) 5. Horor se nastavlja. Čestitao bih ti na pobedi, ali stvarno nema smisla :(
Link to comment

Već je kupljeno oko 9500 Berbatova. :) To će se do idućeg kola popeti na nekih ~100K. Jedina šansa da ne pređe 100K je da poludi neki drugi jeftini igrač sutra ili prekosutra. Konkretno mislim na Pogrebnjaka. :DPetrić se trenutno najbolje prodaje. Već 4 500 ih je pušteno niz vodu™.

Edited by DrZoidberg
Link to comment

Baba Jiov Cuellar samo poen, tako da imam +11. Ako Baines uspe da ih nadoknadi protiv Muse i Friedela, dacu ostavku i platiti nekom da vodi tim u ostatku sezone, ali mislim da mogu da ulozim te pare u proslavu prve pobede.Pogodjen i tacan rezultat SUN-LIV.

Link to comment
Svi mi imaju po 1 do 2, samo Begović 4 i Tevez (koga i ti imaš) 5. Horor se nastavlja. Čestitao bih ti na pobedi, ali stvarno nema smisla :(
Ja sa krenuo sa -8, tako da smo izjednacheni... :fantom:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...