Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

U odbrani 3 CS-a, ostalo nista. Ipak, 12 poena prednosti nad Pastirom, njemu ostali Baines i Cuellar, meni Dembele. Friedela ne racunam, sumnjam da ce braniti pored zivog Llorisa. Kad sam koristila WC, ovaj drugi jos nije bio ponudjen, a htela sam da ga uzmem i posle zaboravila. :isuse: Ako ova Pastirova dvojica bas ne polude, eto mi prve pobede, i to sa brojem poena koji je jadan u odnosu na ono sto sam imala kad sam gubila.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iskukasmo asistenciju kapitena, bar je dvocifren.
I ta asistencija je diskutabilna (posebno u svetlu cinejnice da mi je protivnik bas nejmu dao traku). Odbila se lopta od noge odbrambenog, ulozicu challenge. Edited by ducca
Link to comment

@FeiDođoh da isto iskucam. Moralo se dati 6 golova da bi kapiten zaradio poene. :D Da stvar bude bude bolja, samo je Rafael imao više bodova od njega (i to 1 više), tako da je kapitenstvo maksimalno iskorišćeno. :DTrenutno vode Spojlerovci sa 31:29, a čini mi se da je i bez toga protivnik u boljoj situaciji. Njemu tek treba da odigraju Škrtel, Ba i Defo, a meni nesrećni Guthrie iz Readinga, Fletcher protiv Liverpoola i skromni Federici na golu protiv Tottenhama.Prelazni rok (uz Wild Card :isuse:) očajan. VanPersi 1, Jarvis 1, Jenkinson 2, a videćemo šta će uraditi Fletcher. Kad samo razmislim da sam izabrao njega umesto bratka Berbatova u poslednjim trenucima pred deadline, uhvati me muka. :(

Edited by DrZoidberg
Link to comment

Kakav bre challenge cista sistencija ko suza. Kripl fajt izmedju mene i Pantelije zahvaljujuci pijanom Skotu jer je ubacio Pericu a ovaj nije uradio nisa. Sa igracima sa klupe 31-27 za mene. Morace da radi divlja karta sledece kolo.

Link to comment

Ja nisam ni video gol, tj. asistenciju Cazorle, jer sam prebacio na Utd, da vidim hoće li Perica umuljati nešto. :D@NaaVideh na naslovnoj strani fantazija jutros neki članak pod nazivom "Zašto će Villas Boas pre staviti na gol Friedela nego Llorisa?", tako da verujem da će ovaj sa manje kose ipak stati na gol. :D

Link to comment
Ja nisam ni video gol, tj. asistenciju Cazorle, jer sam prebacio na Utd, da vidim hoće li Perica umuljati nešto. :D@NaaVideh na naslovnoj strani fantazija jutros neki članak pod nazivom "Zašto će Villas Boas pre staviti na gol Friedela nego Llorisa?", tako da verujem da će ovaj sa manje kose ipak stati na gol. :D
Iz tvoje tastature u Boasove usi.
Link to comment

Vidi ja igram protiv ducce...toliko sam užasan da sam i prestao da pratim H2H, nekako pretpostavim da sam suviše jadan da bih bilo koga dobio. Ali Kacaniklić može da ga duva u svakom slučaju!Dobro je da će mi ući prve 2 izmene a da će Fox da ostane na klupi...a i ja sam retard realno, ne znam što se džabe i nerviram kad je bar toliko jasno... :dry:

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ja skupio 30, isto kao i Praslin, cekam jos da McClean-u sevne levica Reini kroz usi pa da kazem da sam zadovoljan ovim budjavim kolom.. :DПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...