Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nama koji smo bacili divlju kartu neće biti neka šteta. :) Samo ću ga zameniti Runijem i sačuvati tu neku razliku da ga kupim kad se oporavi. :) Ako se uopšte teže povredio? Videćemo šta budu rekli doktori M.Utd-a.Inače, pokušao sam da napravim jedan taktički manevar prvog dana pošto sam uložio W.Card, ali mi izgleda neće uspeti plan.Naime, pokupovao sam sve igrače koji su bili dobri u poslednjem kolu, iako mi ni polovina njih nije u planu. Računao sam da će neki od njih napredovati bar za 0,2 dinara u ceni, pa da bi prodajom istih tik pred dedlajn, zaradio 0,1 din i kupio ove što inače hoću. :D Ali avaj, svi su poskupeli samo za 0,1, pa mi je ideja propala. :( Doduše, ima još šanse do petka. ;)Santi Cazorla je tek jutros dobio porast cene i sad košta 9,1, a verujem da će na kraju sezone imati znatno više bodova od Hazarda ili na primer Bale-a, Dempsey-a, Gerrarda koji koštaju više od njega.

Link to comment

Pripremam se za poraz od 4 poena razlike protiv FK Pastir, dvoumila sam se oko kapitena, a kakve sam srece ove sezone, verovatno sam izabrala pogresnog i to ce me kostati. Cilj u ovom kolu je titula najboljeg luzera.

Link to comment

Izgleda da su Persi i Kagava sinoć bili na nekoj sponzorskoj konferenciji i nisu trenirali sa ostatkom tima, pa se sumnja da neće videti terena danas.Ja ostavljam Persu u timu za svaki slučaj, ali mu oduzimam traku i predajem Kazorli. :) Ako Persa ne vidi teren, sa klupe ulazi uvek neugodni™ Miću. Prošli put mi je njegov ulazak sa klupe doneo "skromnih" 18 poena, pa ako već Persa ne bude igrao, zna šta mu je činiti. :DProtivnik u ovom kolu su mi Spojlerovci koji, da budem iskren, nemaju previše kvalitetan rooster™ tako da konačno, nakon 3 super teška kola, očekujem jednu sigurnu pobedu i penjanje ka sredini tabele. :) Naravno, wild card protivnika pred deadline bi potencijalno bio težak udarac za mene, tako da treba sačekati još sat vremena pre bilo kakave sigurnije prognoze. :D

Link to comment
Pripremam se za poraz od 4 poena razlike protiv FK Pastir, dvoumila sam se oko kapitena, a kakve sam srece ove sezone, verovatno sam izabrala pogresnog i to ce me kostati. Cilj u ovom kolu je titula najboljeg luzera.
Ajde ajde, dosta kukanja! :) Oboje smo uložili divlje karte pred ovo kolo, tako da se baš ništa ne zna, očekujem neizvestan duel ;)
Link to comment
Ajde ajde, dosta kukanja! :) Oboje smo uložili divlje karte pred ovo kolo, tako da se baš ništa ne zna, očekujem neizvestan duel ;)
Moji su svi bili neizvesni ove sezone i sve sam izgubila. :lol: Valjda RvP nece igrati, a onda mi preostaje da navijam protiv svog Arsenala i Cazorle.
Praslin kreće sa -40
:Hail: Navijam za njega vise nego za sebe. Znam da je nemoguce, ali kakva bi to pobeda bila!
Link to comment

I moj protivnik sa Cazorlom©, pa ćemo se tu poništiti. A moram priznati da sam se prevario kada sam rekao da mu je tim slab. Sad kad pogledam sastav, ako meni ne bude odigrao RvP, poprilično smo izjednačeni.Meni prvi bod u ovom kolu doneo Jarvis pre 2 minuta. Bolje bi bilo da je pre 75 minuta, ali šta da se radi. :D Taman da vidim šta mogu očekivati od njega u ovoj sezoni. ;)E da, samo jedan :ziga: za Praslina! Nadam se da su izmene vredele tih -40. Ako ne za ovo, onda za neka naredna kola (do duela sa mnom). :D

Link to comment

Mudro sam izmedju Jaaskelainena i Čeha odabrao ovog drugog da metnem na gol. Ali, zato NK Pakistan nije napravio sličnu grešku ... Em ima puno odbrana, 'em ne prima gol

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...