Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Možemo da uvedemo kategorije pobednici kola i gubitnici kola. :DU trećem kolu u kategoriji gubitnika:zlatna medalja - Trotters Inc. pod dirigentskom palicom menadžera Moće sa 68 bodova (poraz 68:79 od Sparka)srebrna medalja - Petoletka pod dirigentskom palicom menadžera Sam Spade-a sa 64 boda (poraz 64:72 od Pantelia Starsa)bronzana medalja - Misirke pod dirigentskom palicom menadžerke Naa-e sa 63 boda (poraz 63:69 od Kalabastera)U kategoriji pobednika kola:zlatna medalja - 110% menadžera Bob Loblaw-a sa 51 bodom (pobeda protiv FC Ronina od 51:49)srebrna medalja - Buljarica Brothers menadžera Mercuzzio-a (pobeda protiv Tutanj City-a od 51:24)bronzana medalja - FK Pastir menadžera Baba Ji-a (pobeda protiv Djubretara od 53:38)

Link to comment

Aj, odrađivaću ja statistike svako kolo, pa na kraju sabrati. :DNego, moram priznati da uopšte nisam karakter. Uložio sam divlju kartu i to radi Junajtedovog igrača iako sam danas rekao da više nijednog u tim neću ubaciti. :isuse:Zapravo, nisam smeo da dozvolim da me kao prošle godine gaze svi koji imaju Persija, a trebalo bi mi 3-4 transfera kako bih napravio finansijsku konstrukciju kako bi ga doveo.E sad, pošto je pauza do 15. septembra, pokupio sam dosta ovih kojima cena može da raste, pa ću eventualno zaraditi pred kraj transfer prozora™ neki dinar. :)Mislim da ipak nisam toliiiiiko pogrešio sa ovim, ali videćemo posle par kola kako će ovo uticati na dalji tok prvenstva. :)

Link to comment

Meni stoje 3 milijuna u banci al necu da kupujem RVP-a, prosto je preskup a SAF je prelud, garantujem da ce biti utakmica u kojima nece biti ni na klupi. I Nani ce da leti.

Link to comment

Kolo 1.Gubitnici:zlato: Čuvari Tradicije pod dirigentskom palicom Zokija82 (poraz 82:92 od Terrible Muriel-a)srebro: Misirke pod menadžerkom Naa-om (poraz 72:77 od 25. maja)bronza: FC Ronin menadžera John Coltrane-a (poraz 70:87 Morževa Junajted :happy: )Pobednici:zlato: Surdilovic Ltd virtuozno vođen SNARC-om (pobeda nad Djubretarima 57:42)srebro: Neugodan Rival pod palicom Clever Bastarda (pobeda 60:40 protiv Archesten Uniteda)bronza: Black Horses pod komandom Behemotha (pobeda 61:60 nad Pantelia Starsom)Kolo 2:Gubitnici:zlato - Morževi United pod lošim rukovodstvom Dr.Zoidberga :thumbd: (poraz 67:74 od Argentina Utd-a)srebro - Misirke čija vlasnica Naa očigledno ima neki fetiš ka srebru i ko zna šta radi sa njim :whistle: (poraz 64:70 od Šurdilović Ltd.-a)bronza - Neugodan rival pod komandom Clever Bastarda ovoga puta i u ovoj nepopularnijoj kategoriji (poraz 63:83 od Banjica Boysa)Pobednici:zlato - Black Horses opet u ovoj popularnoj kategoriji pod menadžerom Behemothom (pobeda 41:40 :Hail: nad Karton City-jem)srebro - Đubretari čiju opaku mašineriju kontroliše Monstrum (pobeda 48:39 nad EON-om)bronza - Dabogda Crko R'nR kojim upravlja Aleksandar88 (pobeda 49:40 nad Petoletkom)Ako zlatne medalje računamo sa 3 boda, srebro sa 2 i bronzu sa jednim bodom trenutna tabela je ovakva:Gubitnici:- Misirke 5 poena- Čuvari Tradicije, Morževi United, Trotters Inc. 3 poena- Petoletka 2 poena- FC Ronin, Neugodan rival 1 poenPobednici:- Black Horses 4 poena- Šurdilović Ltd, 110% po 3 poena- Đubretari, Neugodan Rival i Buljarica Brothers po 2 poena- Dabogda crko R'n'R i FK Pastir po 1 poen

Link to comment

Cekaj, a ne dobijam nikakav bonus sto sam u ovom kolu imao najbolji rezultati i 89 poena, odnosno 85 zbog transfera?Videcemo cetvrto kolo kako cu da zavrsim, igram protiv SParka koji ima fantastican tim.

Link to comment

Лезилебовићу, честитке на поштеној и заслуженој победи.Након пораза сам у афекту направио тридесетак измена, а оскар карту сам већ искористио након првог кола. Мислим да одлазим у минус у укупном резултату. :isuse:

Link to comment
Лезилебовићу, честитке на поштеној и заслуженој победи.Након пораза сам у афекту направио тридесетак измена, а оскар карту сам већ искористио након првог кола. Мислим да одлазим у минус у укупном резултату. :isuse:
Ti si moj idol (bez stilskih figura) :Hail: :Hail:
Link to comment
Gubitnici:- Misirke 5 poena- Čuvari Tradicije, Morževi United, Trotters Inc. 3 poena- Petoletka 2 poena- FC Ronin, Neugodan rival 1 poen
Na kraju sezone cu da dignem prvi PPP luzerski pehar :0.6: . Mada je i ovo jako, najveci sam gubitnik, jedini osvajac 3/3 medalje, a cak ni tu nemam nijedno zlato. :isuse:Iskoristila sam WC, sad 2 nedelje razmisljanja koga da ostavim na klupi.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...