Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

I sad ce jebeni Persi da ode na 14, samo zato sto su ga zacepili na 13 od samog starta, a dosta ga ljudi nije dovelo jer je bio neizvestan™.
Dosta ljudi :DDa sam ja imao je dosta ljudi imalo pameti da stavi traku Lambertu (8) umesto Cisseu (2), prešla bi se magična granica od 50 :o Ovako...
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa... evo ja, na primer :PNe, ozbiljno. Vec je otisao 0.3 gore od pocetka, a dao je samo jedan gol (ne racunam ovo danas). A najskuplji je igrac. Jbte, pa proslu sezonu je zavrsio sa 13.2

Link to comment

Ahaha, a htedoh da kazem pre utakmice da sam najzad ubelezio prvu pobedu osim ako Persi ne postigne het-trik ili tako nesto. Ne znam kako sad stoje stvari izmedju mene i Ronina, ali prilicno sam siguran da sam izgubio...covek ni ne igra aktivno jbte, ali zato je ostavio ovog indijanca za kapitena. Fantaziju teraj se u penis!Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Edited by bob loblaw
Link to comment

Izašli bonusi. Ima i komičnih. :DNa primer Evra 2 poena, Nolan bez ijednog.Morževi na kraju doživljavaju i drugi poraz u ligi sa 66-61 i tako padaju u donji deo tabele uprkos 215 ukupnih poena.Molim Spojleroviće da budu nežniji u idućem kolu. A ako već treba da bude grubo, molim da ne bude sa divljom kar(t)om. Hvala. :(

Link to comment
Proglasavam pobjedu! :lol:Cestitam zokiju na 1 fer i korektnom mecu, na kraju cemo imati obojica preko 50 bodova, nije ni lose za kriplfajt™.I konacno da odigram protiv aktivnog™ protivnika.
E, pa čestitam, Cazorla je presudio... :thumbsup: Ja ipak zadovoljan, držim se u Top 5 u Klasiku, krenuće i serija u H2H, samo polako... :fantom:Počinjem operaciju "Kako kupiti RVP", prvi nogu u dupe najverovatnije dobija Silva, imam u šteku 1m pa ću polako da skupim i tih 13 i kusur milioneta... :unsure:
Link to comment

Rutinskih™ 51:49 za tebe.A nije da je Ronin bio neaktivan. Odradio je 2 izmene pred ovo kolo, tako da je potpuno smišljeno i prepredeno ubacio Van Persija protiv tebe. Doduše, to mu nije pomoglo jer mu je više od pola igrača osvojilo po ceo 1 bod. :D

Link to comment

Holy mother of god, kukanje se isplatilo!Hvala puno momci na lepim vestima, ali ne mogu poverovati da sam najzad nekog dobio u ovom fantaziju dok ne vidim svojim ocima. :)Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
Samo 5 igraca od 38 imalo bolji skor od mene u ovom kolu i ja naleteo na jednog od njih. Sreco gde si? :cry:7. u klasiku al to mene ne interesuje.
Od mene bolja osmorica, tako nesto je bilo i u prva 2 kola. U sledecem FK Pastir :s_d: , koji je, naravno, u ovom kolu losiji od mene, ali vec vidim da ce mu se tim preporoditi za sledece kolo i da ce me dobiti sa 4-6 poena razlike. :cry:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...