Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man Utd team to face Southampton : Lindegaard, Rafael, Ferdinand, Vidic, Evra, Valencia, Carrick, Cleverley, Kagawa, Welbeck, Can PersieIdi SAF u pizdu materinu, i ti i Nani.

Link to comment

E moj SAF-e. Više neću uzimati igrače UTD-a. U ovakvoj delikatnoj situaciji kad je Federici na produženom odmoru, on da ne ubaci De Geu. :fur: To znači da mi 4 igrača iz defanzive imaju ukupno 2 boda. Sad još videti da li će Simpson doprineti nekim negativnim.Dobro. Kad je situacija ovakva, mogu samo da dam punu podršku Lallani da uvali koji Lindegardu.Ajmo Lallana, majstore! :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

Dobro je, Rafael je tu. Valjda nece UTD primiti gol. -11 bez bonusa kad kralju udje izmena, meni ostali Rafael, Cabaye i Ba. Treba mi 15-ak poena od njih trojice da bih bila sigurna.

Link to comment

Proglasavam pobjedu! :lol:Cestitam zokiju na 1 fer i korektnom mecu, na kraju cemo imati obojica preko 50 bodova, nije ni lose za kriplfajt™.I konacno da odigram protiv aktivnog™ protivnika.

Link to comment

O jbte, otišao sam u minus da bih izbacio Puncheona a ubacio Allena jer sam skapirao da je izgubio mesto u timu posle prvog kola...morao je sad asistirati pajser. :thumbdown:

Edited by bob loblaw
Link to comment
Lambert :Hail:Ajmo sad jedan i Lallana, čisto reda radi.
Moram priznati da je jako hrabro držati 2 igrača iz tima koji je ušao iz druge lige. To se obično obija o glavu.A moje vođstvo je previše rano počelo da se kruni. Van Persi već metnuo™ jedan, a Simpson popio gol. Ostalo još 9 u zalihama. :D
Link to comment
O jbte, otišao sam u minus da bih izbacio Puncheona a ubacio Allena jer sam skapirao da je izgubio mesto u timu posle prvog kola...morao je sad asistirati pajser. :thumbdown:
Allen mi deluje kao definicija igraca od koga treba bezati na fanatsy igrama. Mora i to da se plati. :whistle:
Link to comment

Trebao mi je veznjak do 5.5, a ovaj neće izbijati iz prve postave Liverpula...pa ako usput zabode koji gol, asistenciju, bonus - zabode. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...