Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Eto vidis, ja racunam Nolan izabran za igraca utakmice - automatski 3 boda. Svejedno sam autsajder. Baram iz razloga sto ocekujem da Demba pokida (dvoumih se izmedju njega, Adebajora i Suareza) :isuse:

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na lomacu sa njima! :)Ja cekam bonuse za sada gubim tri razlike videcemo sa bonusima on ima Michua a ja Yayu. Sutra ja jos 5 igraca a SPark 4.
dobar dvoboj. kagawu sam uzeo umjesto yaye samo zbog price rise, inace bih sad imao komfortniju situaciju.
Link to comment

Arsenal: Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Cazorla, Arteta, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Giroud, Podolski.Liverpool: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Allen, Sahin, Gerrard, Sterling, Borini, Suarez.Bez iznenadjenja ovde...

Edited by Feindouno
Link to comment
Eto vidis, ja racunam Nolan izabran za igraca utakmice - automatski 3 boda.Svejedno sam autsajder. Baram iz razloga sto ocekujem da Demba pokida (dvoumih se izmedju njega, Adebajora i Suareza) :isuse:
Slažem se da je glupo. Nolan je stvarno bio najbolji na terenu, ali ovaj EA sports EPI previše nagrađuje defanzivce koji daju gol. Ajd da je to gol za 1:0, pa bih se skroz složio, ali ovaj je valjda tek treći gol koji nije bio naročito bitan.Nego, navijam da Arsenal konačno skine mrak sa svoje i tuđe mreže. :D Nikako im ne stoji ovaj gol količnik od 0:0. ;)
Link to comment

Na pogađalici imam 1:2, pojačan sa čipom.. :unsure:Nije gotovo samo još ako Vermalen ne poludi pa zvizne jednu sa 30 metara...

Edited by zoki82
Link to comment

Kazorla. :Hail: :Hail: :Hail:Malo mu se vratilo za propušteno u prve dve utakmice.Borini :isuse: 1 bod, a tek sad vidim da mu se cena srozala za čitava 0,2 dinara iako nije imao mnogo negativnih transakcija. Šta li će tek biti posle ovog kola, ne smem ni da zamislim. :cry:Ovom utakmicom sam malko pobegao Letećim magarcima, pa je sad razlika 13 bodova za mene. Da li će to biti dovoljno da uz Simpsona i Lallanu sačuva prednost od Van Persija i Ben Arfe ostaje da se vidi u sledećih dva i po sata. :s_d:Mreža Arsenala ostala jedina nenačeta posle 3. kola, a ja još uvek nemam nijednog člana tog odbrambenog bedema™.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...