Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ако после целе сезоне неко ко је неактиван буде у првих 20, онда је у питању геније који неће да се дружи и дописује са нама дебилима и који заслужује да се нађе у ПППремијер лиги.
:PNaravno, ne ocekujem da neko ko bude neaktivan cele sezone dodje do prvih 20, ali neko ko dolazi svako drugo-trece kolo i menja tim na srecu moze lako da dodje do dobrog plasmana. Dovoljno je reci da vec sada imamo bar tri tima koji od pocetka sezone nisu napravili ni jedan jedini transfer, a imaju Celskijevaca i Ridingovaca koliko hoces, plus jos par ispovredjivanih igraca u prvom timu.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bedak kako još nisam naleteo na nekog od tih. :(Svaki put iscrpljujuća borba do poslednje utakmice i uvek neizvestan ishod.Mrzi me sad da sabiram sve bodove, ali mislim da Čuvari tradicije i moji Morževi Utd imaju najviše poena u ligi, a imamo skorove od 1-1, a prilično smo nesigurni čak i u drugu pobedu, tako da lako možemo imati 1-2 nakon trećeg kola. :D Slično je i sa Misirkama koje i pored pozamašnog broja bodova, mogu do neverovatnih 0-3.Nego, Tevez ide polako ali sigurno ka tome da ga ima 50% vlasnika timova. Ne znam da li se ovo ikad desilo u fantaziju premier lige? Prošle godine su neki igrači gurali do 35%, ali i to samo u nekim pikovima forme.

Link to comment

Mислим да је Бејл последње године у којој су га водили као бека догурао до 99.9999% пошто сам ја у тој сезони одбијао да имам играче Тотенхема а последњих неколико кола су ме газили сви баш због њега. :isuse:едит: Џеко? Прошле године сам наместио тим и отишао на летовање, па ми остао он капитен пар утакмица, између осталог и када је дао 4 гола.

Edited by Праслин
Link to comment

Au, može biti da je Džeko u sličnoj situaciji. Bio je jeftin, a realno je muški tovario u početku. Ali tada nisam obraćao pažnju na te sitnije statističke detalje.Naravno i ja sam izbegavao da kupujem te igrače koji su "on the fire", sve očekujući da će kad tad da popuste. I sad nikako ne bih uzeo Teveza, Mićua i Azara, da ih nisam pokupio od samog početka sezone. I naravno, gorko bih zažalio zbog toga. Doduše, i dalje mislim da će Mata početi da uzima više bodova od Azara uskoro, kao i Aguero od Teveza, pa će te rokade biti primenjene kad divlja karta dođe na red. A koliko se nerviram, ne bi me čudilo da to bude u sledeća 2-3 kola. :DI da, da se izvinim. Čuvari tradicije i ja nemamo najviše poena. Postoje 3 tima koji su par poena jaći™. :)

Link to comment

Izgleda ce igrati Nani sutra...

Sir Alex Ferguson has ruled Ashley Young out of the trip to Southampton, whilst confirming that Wayne Rooney will be sidelined with four weeks with his gashed thigh.
Link to comment

Naravno, ispostavi se da Misirke predstavljaju samo nastavak teskog rasporeda mi na pocetku. Ekipa, koja ima 0:2 u prva dva kola, a ukupno je 9. u Klasiku + kao sto rekoh sasvim fine protivnnike u ovome kolu za svoje vedete.Realno gubim tesnom razlikom... Trenutno je 51:47, a ja dva preostala (plus nesrecnika sa klupe i malo vece izglede spram bonusa), a Na Na svih 4. Derbi kola u svakom smislu.Nego, htedoh da pitam u viskovicevskom maniru... Koliko su proslih godina sampioni imali poraza?

Link to comment
Jebeni Tevez podmeće nogu gde ne treba, i krade asistenciju Toureu... koja bi se desila da je Džeko malo precizniji, to jest. This is everybody's fault but mine! :mad:[/fei]I've been Behemothed, čovek ima 70 bez bonusa. Sreća u nesreći je što mu sutra igraju i Vidić i Vermaelen, a zakon velikih brojeva nalaže da moraju da se naprimaju golova!
Morao sam da napravim izmenu vise tako da sam prakticno na 65, doduse bez bonusa. Ako kazemo da ce Tevez da dobije 3, Yaya i mozda jos po neko bice tu jos bodova zamene (mozda cak i 80+ ako dvojica u odbrani budu imali CS-ove).Doduse, ti imas jos 6 igraca i danas svi igraju fudbal, lopta je okrugla i igra se dok sudija ne odsvira kraj™
Link to comment
Doduse, ti imas jos 6 igraca i danas svi igraju fudbal, lopta je okrugla i igra se dok sudija ne odsvira kraj
E jebiga, nije toliko okrugla da ta šestorica stignu skromnih 50 poena prednosti koliko trenutno imaš <_<
Link to comment
Slično je i sa Misirkama koje i pored pozamašnog broja bodova, mogu do neverovatnih 0-3.
Naravno, ispostavi se da Misirke predstavljaju samo nastavak teskog rasporeda mi na pocetku. Ekipa, koja ima 0:2 u prva dva kola, a ukupno je 9. u Klasiku + kao sto rekoh sasvim fine protivnnike u ovome kolu za svoje vedete.Realno gubim tesnom razlikom... Trenutno je 51:47, a ja dva preostala (plus nesrecnika sa klupe i malo vece izglede spram bonusa), a Na Na svih 4. Derbi kola u svakom smislu.
Stvarno neverovatno kakav mi je raspored uleteo na pocetku. U prva 2 kola sam bila bolja od 80% timova, ali ne i od svojih protivnika. Sad ce izgleda biti isto. Kad budu obracunati bonusi za jucerasnje utakmice, verovatno cu gubiti za 8-9 bodova. Imam 2 igraca vise i jedino mogu da se nadam da ce Cabaye i Ba da polude, a da Gerrard nece nista uraditi. Znaci, poraz od par poena, kao i u prva 2 kola.E, da, u onoj nekoj random public ligi koju igram, protivnik Tajlandjanin je napravio 5 extra izmena, krenuo sa -20, ali je i pored toga ostavio 3 Celzijevca u timu. :0.6: Bar cu njega (ili mozda nju :D ) da pobedim. Edited by Naa
Link to comment

@Naa i @KraljObzirom da sve uspešnije predviđam bonuse, mislim da u vašem duelu neće biti promene rezultata nakon bonusa. Eventualno ako neko uzme +1.- Tevezi© od 3x2 će vam se pokratiti- Reid sigurno uzima 3 bonusa za Misirke- Nolan možda dogura do 2, ali je realnije da pokupi 1 za Kalabastere- Jaskalainen će evenutalno uzeti 1 bod, ali bojim se da neće biti ništa od toga, jer su Čekićari™ uspeli da daju čak 3 gola- Musa™ bi svakako bio u konkurenciji za 3 boda sa svojim golom, ali pošto je igrao samo 45 minuta, verujem da će ići na 2, a Snodgras kupi 3 iz tog meča definitivno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...