Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Није Феи луд, Марва је најјефтинији играч средине терена који понекад и уђе у игру, овогодишњи Фергусон.

Link to comment

Ima li neko ko se nece posrati po njemu zbog Marvoa? :DIstini za volju, doticni je bio "in form player" u preseason sekciji Fantasy scout-aPred pocetak sezone, svi su predvidjali da WHU will hemorrhage goals, ako se secam tacne fraze. Kad ja tamo, a ono medjutim :thumbdown:

Link to comment
Ima li neko ko se nece posrati po njemu zbog Marvoa? :DIstini za volju, doticni je bio "in form player" u preseason sekciji Fantasy scout-a
A jesi ga gledao nekad? A, a? Ajde priznaj, jesi li?Evo ni danas ne igra za West Brom taj govnar Marvo :fantom:btnj u sledecem kolu spektakl :wub:
Link to comment

Krv ti jebem kakav majmunski gol je Swansea primio :isuse:Na drugoj strani Michu daje opet pas prije asistencije... gol Rautlidz, asist Dajer, opet. Igra ko zmaj.

Edited by Feindouno
Link to comment

Meni dvojica iz odbrane neće igrati jer nisam imao koga da ubacim (na klupi dva Čelsijeva i jedan Redingov. Morao sam da menjam Songa i doveo sam upravo Michua, dok ne postane preskup i dok je u formi :)

Link to comment

Rezultat 4-3 za mene, kapiten isti i jos po 4 igraca od kojih meni Marvo sigurno ne igra od pocetka a Nani je takodje kritican.Tacnije rezultat je 0 vs -1 zbog ekstra transfera :lol:

Link to comment
Meni dvojica iz odbrane neće igrati jer nisam imao koga da ubacim (na klupi dva Čelsijeva i jedan Redingov. Morao sam da menjam Songa i doveo sam upravo Michua, dok ne postane preskup i dok je u formi :)
:cool:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...