Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

:Hail:
Машнуо сам топик, а после нисам хтео да едитујем јер ми се жеља остварила :)
Izbacio sam Silvu i jednog Redinga i krećem sa -4 u novo kolo i jednom izmenom.
Надам се да си уместо њих убацио Азара и Бертрана.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja nekako očekujem da Silva poludi u skorijem periodu, ali nikako da ga kupim zbog prečih intervencija.Za drugo kolo sam morao da prodam Songa koji je pobegao u Barsu, za treće da nadomestim višak igrača Čelzija i Redinga, a kako stvari stoje za četvrto ću taman uspeti da utopim (odlazećeg) VdVaarta za Silvu. Jedini problem može biti da neću imati keša za tu transakciju ako padne cena Vaarta ili skoči Silvi makar za 0,1. :frust:

Link to comment

Да ли има ико ко није забо -4 после прелазног рока? И Лезилебовић и ја крећемо у дуел са толиким минусом. :lol:

Link to comment

Moji Morževi i Muslinovi Magarci kreću u duel bez negativnih poena. ;)U ovom životinjskom duelu, Magarci su odigrali nefer i uložili divlju kartu, te sam od solidnog favorita postao totalni autsajder. :cry:Nekako sam uspeo da sa samo jednim transferom obezbedim 11 zdravih igrača, ali je pitanje da li će svi izaći na travnati tepih.Najsumnjiviji mi je Vaz Te, koji će teško videti terena nakon silnih pojačanja čekićara™.Mislim da će u ovom duelu biti ključan duel Liverpoola i Arsenala. Ako bude tvrdo i Arsenal nastavi sa 0:0 rezultatom, mogu slobodno da se slikam sa ovim kolom. Ako, pak, bude neka goleada sa solidnim učinkom Borinija i Kazorle, mislim da ću uprkos ostalim rezultatima izaći kao pobednik.Sad mi je najbitnije da utopim VdVaarta, pa da konačno od sledećeg kola mogu zapravo da biram 11 željenih, a ne 11 prinudnih igrača. :)

Link to comment

Je l'? :Hail: Ja još uvek čekam na zvaničnom da izbace sastave, ali sad nešto zabušavaju, pa kasne.U svakom slučaju, ima ga i protivnik, pa mi ne menja mnogo stvari . Jedino što bi njemu ušla zamena sa klupe, a ja na klupi nemam ni rezervnog golmana, pa je sa te strane dobro da igra, pa makar ništa ne uradi. :)Šta mislite, da li će Granero od idućeg kola zauzeti startno mesto kod QPR-a? Vrlo primamljivo deluje za 5.5 dinara, bez obzira što QPR ima katastrofalan raspored idućih par kola.

Link to comment

Au, ja zaboravih da imam Hangelanda u ovom duelu. :isuse:Džaba asistencija Vaz Tea. :(Nego, moram da popunim ekipu Vesthemljanima™ dok su još jeftini. Ovo deluje jako ubedljivo na početku utkamice, a Fulam i nije tako loš tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...