Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да оће Дортмунд у Д...
:Hail:Dovodjenje Kaboula je nesto najgluplje sto sam uradio u ovoj mladoj™ sezoni ali ima vremena za gluplje poreze. Do tad igram sa 9-10 igraca :fantom:
Link to comment
Uh, izvinjavam se... Time ce poraz da bude jos bolniji.
Navikla sam, 3-4 puta po sezoni. :)Lose slutis, moj 3. poraz je na vidiku. Cetvorica iz Redinga ili Celzija, bar jedan mora da leti da bih imala 11 koji ce da igraju, a tu je i Silva koji place za transferom, i ne samo on. A zahvaljujuci povredi Aguera imam samo 1 free transfer. Nisam jos odlucila, ali verovatno krecem iz minusa.
Link to comment
Navikla sam, 3-4 puta po sezoni. :)Lose slutis, moj 3. poraz je na vidiku. Cetvorica iz Redinga ili Celzija, bar jedan mora da leti da bih imala 11 koji ce da igraju, a tu je i Silva koji place za transferom, i ne samo on. A zahvaljujuci povredi Aguera imam samo 1 free transfer. Nisam jos odlucila, ali verovatno krecem iz minusa.
Ne znam, jos se privikavam na prognoze, ali mnogi igraci su ti u favorizovanim timovima (Siti, Njukasl, Totenhem...)Sa golmanima sam odradio fenomenalan posao (uzeo oba koja propustaju trece kolo). :isuse:
Link to comment
Ih, vi kao da je Silva završio karijeru na Etihadu. Mancini rotira konstantno, igraće mu i Silva umesto Nasrija skoro, MMW.
+1Silva im je kljucni igrac iako maltene godinu dana nije u formi.
Link to comment

jeste ali je svakako u problemu jer i na klupi ima jednog igrača koji neće nastupati ovo kolo... ili ide u minus sa izmenama ili mu dvojica suše ovo kolo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...