Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali svejdno, totalna nepravda da Hazard ne dobije ni bod bonusa. Da je on dao gol na kraju, imao bi sigurno 2 komada (naravno, 3 rezervisana za Cahilla), a ovako ništa.
Naravno. Jedina gora stvar od onog proizvoljnog sistema (u narodu poznatog kao Čarli Adam Sistem) je ovaj sad automatizovani, koji mora da dodeli 3 boda bonusa svakom defanzivcu koji da gol. (Kao da to samo po sebi već ne donosi 6.)Bolje da ukinu te bonuse skroz nego ovako nakaradno...
Link to comment

mene je sramota osvojenih 56 bodova, jebenti kapitena Silvu i vicekapitena Aguera :isuse:najgore od svega, ostale sam fino ubo, Vermalen, Kejhil, Ture, Petric i Pogrebnjaku nastupu besa radila je divljakartaTMEDITčestitke Praslinu

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Na kraju 77-72 za 25. maj, iako je na pocetku izgledalo da ce me oprati sa 30-ak razlike. Cestitke. Traka verovatno prelazi Hazardu za sledece kolo, to me je kostalo u ovom, a jos ne znam koga cu umesto Aguera. Cilj do kraja sezone je pomeriti se za jedno mesto na gore, jer sam trenutno prva ispod crte.

Link to comment

Imam neki osećaj da ćemo svi imati iste timove nakon par kola. :DHazard, Ivanović, Petrić, Michu, Tevez...Meni vrednost tima već skočila na 100,5 jer imam trojicu od ovih pet.Iskreno, mene najviše brine treće kolo, jer sam pretrpao tim Reading-ovcima i Chelsea-evcima. Glupa gramzivost u prvom kolu. :dry: Mislio sam da vršim po izmenu u prva dva kola kako bih to sanirao, ali sam morao da izvršim hitnu intervenciju zbog odlaska Songa u Barsu. A u sledećem verovatno VdVaarta :unsure: , jer će čovek izgleda ulaziti sa klupe na 20-ak minuta, a to ne vredi 9,0 dinara. :D Tako da treće kolo čekam bez ijedne izmene. :ph34r:U drugom kolu protiv Argentina Utd, kome ako polude City-jevci, nemam šta da tražim. Eventualni adut u koga mogu da se uzdam, a da ga nema protivnik je Santi Cazorla. Od njega očekujem da dobaci do 8-9 poena kako zna i ume. :D

Link to comment

Imam drugi najgori broj bodova od svih pobjednika.60 ukupno,al koga briga,pisu se 3 boda :DU sledecem kolu protiv Banjica boys s kojim imam cak 5 istih igraca

Link to comment
Imam drugi najgori broj bodova od svih pobjednika.60 ukupno,al koga briga,pisu se 3 boda :DU sledecem kolu protiv Banjica boys s kojim imam cak 5 istih igraca
Koga ces za kapitena? Da nam to bar ne bude isto...:))
Link to comment
bale ili tevez,jos cu razmisliti,al najvjerovatnije ovaj prvi
jbg..meni stoji na bale-u...:)ali mozda se promeni...svakako nece biti nereseno...a Fei standardno lupeta pa sta nabode... :fantom:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...