Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunce ti, ljudi imaju skoro po 100 poena, a ja bio relativno zadovoljan sa 63....sad znam zašto se noobovi poput Fei-a lože na H2H. Još nije ni počeo fantazi a ja već kratak 30+ poena. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment

Moram da se dokazujem... :DOdmah u prvom kolu sam naleteo na jakog™ protivnika, poraz od 92-82, preokret je bio blizu... :cry: Uteha je 5. mesto u Klasiku... :fantom:

:naughty:protiv tebe se vadim™ nakon fijaska u drugom kolu.
Odlično, 2 sigurne pobede pre duela sa Praslinom u 4. kolu... :D Edited by zoki82
Link to comment

Au, koliko svi imaju bodova na kraju. :Hail: :Hail: :Hail:Sokolovići UTD čak 106! :Hail:Moji Morževi United su morali da pruže svoj apsolutni maksimum kako bi pobedli velikog rivala FC Ronin. Ukupan rezultat 87:70 na kraju, s tim da je FC Ronin najbolji od svih poraženih timova.Ipak ne, Misirke su izgubile 77:72, što znači da Tolaa™ nije uspela da završi ništa iza kulisa. :wicked:A bogami i Čuvari tradicije koji su izgubili uprkos 82 boda :isuse: , što je 5. rezultat kola u ligi. :huh:Najmanje poena za pobedu je bilo potrebno Šurdilović Ltd. koji su ipak izvojevali rutinsku pobedu nad Djubretarima od 57:42I na kraju da pomenem da mislim da sam ojađen za Hazardov bonus, s kojim bih da su sudije bile poštene, došao do okrluglih 90 bodova. :D

Edited by DrZoidberg
Link to comment

čestitam prvo svom h2h protivniku a onda i svima koji su imali Ivanovića, posebno onima koji su mu metnuli traku. Ja ga izbacio u poslednjem shufflovanju tima pred početak sezone, najviše zbog praznog gw3 a već sam imao 2 igrača iz CHE :frust: kud nisam ovog jalovog Matu izbacio.. e sad sam uzeo Hazarda umesto Mate, kakve sam sreće garant će slomiti nogu protiv Novog Zamka a Španjolac postići het-trik :isuse: e da, i nabijem na kurac mrtvog Lamparda, ni kriv ni dužan 16 poena.

Link to comment

Pih, na kraju izgubio sa samo -2, a na klupi mi ostao Lambert sa 5. Čestitam Buljarici <_<Jeste da ga imam u timu ali stvarno ne razumem - gde je logika da se dodeli maksimalan bonus Cahilu?! Dao je jedan slučajan gol, nije mu dosta tih 6 poena nego mora još 3? Toliko je bila impresivna odbrana Čelsija pošto su primili samo dva gola?

Link to comment

Ja sam se dvoumio između Baneta i Kola i odlučio se za ovog drugog zbog dolaska Azpilikuete (ili kako se već zove lik). <_<Ko me i jebe kad sam nikakav patriota...A tek me Hazard i Mata plaše, prilično sam siguran da ću cele sezone da se šaltam između njih dvojice (i da ću uvek imati onog pogrešnog).A ti bonusi beše ne idu ni po kakvoj logici uhvatljivoj ljudskom mozgu, no nekim komplikovanim matematičkim proračunima (koje radi EA sports ako se ne varam)...

Edited by bob loblaw
Link to comment
Ovo mi je sad novi tim...post-190-0-39939800-1345140375_thumb.jpgGledam malo raspored, Svonsi i Noric imaju sasvim solidne utakmice. Vidim ja da cu menjati jos sto puta
@ NBG, kapiten ti igra jednu utakmicu a i tu mu je minutaza pod znakom pitanja... iskusno.Imam dva igraca iz tvog tima, to je dobro :lol:
A kapitena sam stavio zbog Sanderlenda kuci, a onda sam primetio da jos uvek ima Arsenalov dres :DVraticu na Baneta, verovatno.

:smoris:

Link to comment

Iako sam čitao kako rade ti EA PPI poeni, nisam baš skroz skontao koliko vredi svaki od statističkih parametara. U svakom slučaju, defanzivac koji da gol će uglavnom pokupiti maksimalni broj bodova, a sad su ih bila dvojica. Mislim da isto važi i za asistencije odbranmbenih, kao i šuteve u okvir gola. Tako će recimo 1 Banes iz Evertona skoro uvek imati 3 bonusa kad njegov tim ne primi gol, jer će imati i dosta tih ofanzivnih poena, pored standardnih defanzivnih.Ali svejdno, totalna nepravda da Hazard ne dobije ni bod bonusa. Da je on dao gol na kraju, imao bi sigurno 2 komada (naravno, 3 rezervisana za Cahilla), a ovako ništa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...