Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ja vodio u pojedinim trenucima i 20+razlike i na kraju mislim da je 66-66 odlucivace bonusi s'obzirom da on ima Pogrebnjaka,Baneta i Gutirea a ja samo Eslija Kola mislim da je sve reseno :cry:

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja vodio u pojedinim trenucima i 20+razlike i na kraju mislim da je 66-66 odlucivace bonusi s'obzirom da on ima Pogrebnjaka,Baneta i Gutirea a ja samo Eslija Kola mislim da je sve reseno :cry:
hihi
Link to comment
Strasno, jbte! Valjda je sad gotovo?E, kunem vam se da sam ovo izgubio, oterao bi ceo fantazi u tri lepe picke materine.Sedim u gacama ko slepac, racunam bodove, i ne mogu da smognem snage ni da se obucem (a kao hteo da izadjem da trcim)
Tačno ti je Banetov gol doneo pobedu, prestigao bih te sa bonusom od Azara...Čestitam!! :thumbsup:
Link to comment

Nakon dobijanja fantoma 1 igram protiv fantoma 2 :yawn2:Ovaj bar ima Hazarda i Teveza pa su solidne sanse da izgubim. Da sam pametan uzeo bih Hazarda umjesto Nanija dok ne poskupi al nisam...

Link to comment

Pochinjem sezonu tradicionalnim porazom kao Man Utd... Mada mi, po svemu sudeci, sledi jedan gubitnichki niz narednih par kola, dok ne nashtelujem "idealnih jedanaes' "... Eh sudbino prokletnice...

Link to comment
Tačno ti je Banetov gol doneo pobedu, prestigao bih te sa bonusom od Azara...Čestitam!! :thumbsup:
Hvala, hvalaUgasio sam u '85 min. Zatim je usledilo pomenuto lamentiranje nad sudbinom kletom. Onda sam ipak upalio komp sa namerom da obrisem sve saved passwords vezane za fantazi, otisao na Livescore cisto da proverim rez, vidim 4-2, pomislim "pa da, popisaj se po meni za kraj izbijajuci jos koji bod Federiciju i Hartu" kad ono Bane dao gol. Jbte, 28 poena prednosti sam imao, a tebi je bukvalno svako ko je igrao dao gol, ili imao asist. Cak ti je i Mariapa isao na ruku :Hail:Jel ima neko da nije igrao 2-0 u pogadjalici :P
Link to comment

Au kako cu da vrisnem™ u sledecem kolu, napad Petric i Pogrebnjak, jedno 10 igraca igra u gostima... horor. Ne znam ni koga da stavim za kapitena.Klupu nemam... Aguero povrijedjen, Kolarov klupiran, Marva nestao u akciji.

Edited by Feindouno
Link to comment

Nebo je plavo...voda je mokra... Fei kuka na fantasy topicu :PNadam se da necu da zaredjam sa 5 poraza kao svake sezone do sada. Nakon toka sledi tradicionalno mucenje da se dodje do sredine tabele pa onda serija koja me izbaci u prvih 7-8... Vazno je da se ne sekiram posle loseg prvog kola koje i ne bi bilo toliko strasno da mi Ager nije doneo -3 poena vec na startu

Link to comment

hihi72 boda na kraju, ok, nije lose.U sledecem kolu necu imati ni pola od toga.ali Hazard bez bonus bodova :Hail:

Edited by Feindouno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...