Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

120 poena na pogadjalici, Arsenal mi izbio jos 20 ovim trecim golom.Na fantaziju standardno sranje, Uolkot duplo vise poena od kapitena Santija za 3 puta manje minuta :fantom:

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

A meni uterao 5 ^_^Pogodio i djokera na tacan Everton. Vila takodje tacan rez.Fantazi, pa... sta da kazem. Krenuo sam sa -20 i osam dabl gejmvik igraca. Dvoumio sam se da li da za kapitena stavim Kazorlu (kao i dedi), ili Persija koga ovaj nema. Odabrao Santija :thumbdown:Arsenal me, od povrede Volkota, konstantno jebe. Scesni, Kazorla, Mertesaker, Sanja. Nikad nista od njih. O'Neal iz Vest Hema jedini uradio nesto uz Jagielku. Moji aduti poput Suareza, Sanje, Berbatova - tuki. Ni dedijevi nisu nista bolji

Link to comment

Distin 9, ostali nisu vredni pomena, sem mozda Snodgrassa. Pola tima mi je dobilo kartone.Na pogadjalici 110, ni meni nije bio potreban treci gol Arsenala.

Link to comment

Moj plan koliko toliko ide ocekivanim tokom. DeGea klin, Persi gol i bonus, O'Nil bonus. Nazalost, nisam ocekivao klin Sanderlenda. Uskoro na scenu stupaju moji dabl gejmvikersi. Al osecam da ce me sjebati nedavanje © Persiju.

Edited by nbg4ever
Link to comment
Naa, pozdravio te Sessegnon :P(Da nisam bio tako glup da ostavim Mariapu kao tek treću izmenu. možda bih imao i šanse...)
Od pocetka ovog kola sam sigurna da pobedjujem, tako da me ni Sessegnon nije zabrinuo. Imas poen prednosti i Baneta protiv mojih 6 igraca, ako pobedis, mozda ti i ustupim svoje mesto u Premieru sledece sezone. :P
Link to comment

Ako misli ikad vise da zaigra za reprezentaciju, ima da radi kako Tolaa kaze. :fantom: 2 poena, dosta mu je, stavila sam na pogadjalici da ce im Fulam dati gol.

Link to comment

Srećom kupio sam Artetu, ali sa druge strane i novopridošli Duff je izašao u 9. minutu :isuse:. 3 napadača - 3 dvojke. Dobra stvar je što i Trotersi imaju istu napadačku liniju (kao i kapitena i zamenika kapitena koji isti briljiraju sa dvojkama )

Link to comment

Ja se drzim na -5 sa liderom, i to uglavnom zahvaljujuci njegovom ekstra transferu. Imamo par istih igraca, bice neizvesno do kraja cini mi se. Bodovi su mi neophodni jer sam u grupi ekipa koje se bore za PPPremiership™ dogodine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...