Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa imas najskupljegtm sa 2 tekme <_<
Toliko očajan ipak nisam. Naginjem ka opciji da vratim Naai njenih -4 poena fore i uzmem RVP+Fellaini umesto Suarez+Mata za ovo kolo... ali nisam siguran.
Link to comment

Ja nesto imam utisak da ce Suki vise da uradi u Readingu nego RvP na 2 tekme. U totalnom je kurcu, kao i ceo tim uostalom, ne mogu sansu da stvore. A ovaj na strani igra kao blesav... Mada imam obojicu :blush: A nisam se zajebavao ni za Andija, u dobroj je formi, moze svasta da se desi...

Edited by ducca
Link to comment

+1Inace, sugavi Ben Dejvis, nakon fenomenalna 2 boda sa poslednje 4 utakmice, je resio da me sutne u muda po poslednji put. Iako sam po podacima TotalFPLa procenio da nece pasti jos uvek, ipak je kalirao tokom noci i izbio mi 0.1m funata iz dzepa. Jebem ti mater, bas.

Link to comment

Otisao u minus ali u teoriji napravio super ekipu (makar za sledece kolo). Nisam bas previse razmisljao dugorocno ali se do sada pokazalo da sto manje razmisljam vise poena skupljam :)

Link to comment

@Naa: Odoh i ja na -4 tako da efektivno oboje počinjemo od nule. Doveo raspalog RVP© umesto malo manje raspalog Suareza©... Suki je Suki, ali dvaput je dvaput. Očekujem lom noge i hat trick, respektivno.

Link to comment

Sta da ja kazem, kad imam obadvojicu™? A, a, a?Transfere sam napravio jos pre par dana, kad me je Dejvis osiromasio. Sad ni ne ulazim na sajt, da me ne doceka neki crveno zuti uzvicnik.

Link to comment
@Naa: Odoh i ja na -4 tako da efektivno oboje počinjemo od nule. Doveo raspalog RVP© umesto malo manje raspalog Suareza©... Suki je Suki, ali dvaput je dvaput. Očekujem lom noge i hat trick, respektivno.
Persin ucinak si onda samo anulirao, posto ga imam i ja. A za Sukija, iz tvoje tastature u njegove noge, njega takodje imam.
Link to comment

Znam da ih imaš, ali pošto ne mogu obojicu da anuliram, onda je valjda bolje ovog što igra dva puta. Morao sam da prodam Matu da bih finansirao transfer, hteo sam Miću koji preskače kolo ali tako bih bio kratak nekih 0.2 :(Takođe, lakše će mi pasti ako me tučeš Suarezovim poenima nego Van Persilovim...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Prodala sam i ja Matu. Nece biti presudni Sukijevi poeni, nego od, pored RvP-a, preostale petorice sa po dve tekme. Moglo je da ih bude i sedmorica ukupno, ali vidim da su Noble-u pomerili povratak sa 13. na 17. april.

Link to comment

Nisam se baš nešto mogao odlučiti koga da izbacim, pa krećem sa -4. Imam puno ovih duplih i to se do sada nije dobro završavalo, ali tradicije i postoje da bi se rušile

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...