Jump to content

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni treba da vidara i rafaelara uopšte zaigraju i da daju po neki gol, a da rvp dobije crveni . nije baš realno, ali nije gotovo dok debela...

Link to comment
Izgubio zbog kapitena Sukija.
Izvini. Upravo gledam, od kako je meni kapiten zaradio je 9 poena na tri utakmice. A na tri utakmice pre nego što sam ga upropastio? 43 poena. Još jedno kolo, pa ga teram u 3PLM.
Link to comment
Nemoj da se nerviraš, nisi ni 20 poena u minusu. Onaj moj ekstra transfer te takoreći drži u igri...
Ne nerviram se vec me sramota da gubim od tebe :isuse:edit: tek sad vidim koliko te zapravo usralo. najbolji rezultat u H2H :isuse: Edited by Feindouno
Link to comment

I treba da te bude sramota.Nisam vam ja kriv što ste svi podbacili u istom kolu, meni je ~50 poena prosek -_- Još kad bi moj kapiten nekad nešto uradio...

Link to comment

Ali kako mi se QPR sinoc popisao, na ionako ocajno kolo. Taman sam imao klin od Hila, i tacnu razliku na IKTSu... kad ja tamo, a ono medjutim. Mislim, ne bi mi znacilo previse, ali bas da me sutiraju dok sam na zemlji. Nije lepo.

Link to comment

Rutinska pobeda protiv pretposlednje plasiranog neaktivnog tima, ucvrscujem se u prvih 10, gde cu valjda i da ostanem. Kad sam uzimala po 70 poena u prvom delu sezone, bila sam medju poslednjima, sad sa po jedva 40-ak se borim za Ligu Evrope. :isuse:

Link to comment
Ali kako mi se QPR sinoc popisao, na ionako ocajno kolo. Taman sam imao klin od Hila, i tacnu razliku na IKTSu... kad ja tamo, a ono medjutim. Mislim, ne bi mi znacilo previse, ali bas da me sutiraju dok sam na zemlji. Nije lepo.
Sledece kolo Ti - Ja
Link to comment

Jel ima nekih nagovestaja kada ce biti jos dabl gejvikova? Ja sam vise izgubio nit ko sve treba da odigra, pa sad jos neki pauziraju, a samo su Arsenal, Fulam, Everton, WH i MU potvrdjeni. Znam da su na cekanju Che, MC, Swa, WBA,...Sledece kolo ce biti interesantno, u svakom slucaju

Link to comment
Weenie, u nas okrsaj krecem sa -4. Da te malo pocastim, posto cu biti nemilosrdna.

Mozda dobacim i do 50 bodova.

Hvala, hvala, nemoj samo da me počastiš kao ja Feindouna, od -4 u startu do +15 na kraju.Ne znam šta da radim sa Suarezom, hteo bih da ga prodam da mu skinem maler ali nemam para u banci za RVP, a jedine druge opcije od ovih što dupliraju utakmice su Demba Ba i Berba Ba... prvi nije siguran starter, a drugi me je ujebao šestopedeset puta do sada :unsure:Ups, ipak Chelsea igra samo jednu... još gore. Da li da uzmem Berbu i gledam ga kako statira 180 minuta dok Suarez teroriše Reading, ili da rizikujem nečinjenjem? Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...