Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Isto razmisljam, Matori™ ce ga sigurno odmarati kad god stigne.. Mislim da se Suki vise isplati za kraj sezone..Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

to je cetvrta odlozena za taj vikend zbog fa kupa - nece igrati siti, junajted, everton, celzi, vigan, arsenal, fulam, vest hem :isuse:e, sad, jos uvek se ne zna za koji gw su pomerene, ako ih pomere za 12/13 mart to je i dalje gw29.. :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Meni, onako. Na kraju ce Volkot odlucivati. Ako zabelezi asist, bice nereseno, ako da gol - pobeda. Ili tako nesto, ako ne bude neocekivanih bonusa. Onuohom sam se zajebao, samo tako. Ne u ovom kolu, vec u sledecem. Treba mi difensiv kavr za QPR, a moracu u minus izgleda, zbog njega. Hart iz Redinga je car, on me je i vratio u igru. Stoukovci lete u tri lepe pizde materine, konacno (iako mi nisu bili bitni u ovom kolu) :smoris:Sad samo cekam da zakazu zaostale utakmice. Tu ce da pljuste poeni, ihahaj!

Link to comment

Ja skinuo sinoć traku Felainiju jer se žuteo i dao je Mati. :(Nisam nešto zadovoljan, ali kapiram da će generalno biti slabo kolo pa ću valjda biti na nivou nekog proseka...a i imam već finu prednost nad Feijem što je najbitnije! evilsmile.gif

Link to comment

Da se izvinim Viniju što tri nedelje nisam nameštao tim i naravno ga rutinski dobijam. U prošlom kolu mi nije pomoglo ni neigranje kapitena Sukija i alternativna traka na MVP Kazorli.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...