Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja dogurah do season-high trećeg klasičnog mesta, a ne pamtim kad sam bio poslednji put bio u pl zoni. :( Negde tamo u novembru verovatno...Ali generalno nisam za mešanje classica i H2H...dva su sveta različita.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Stvarno, ne treba to da se meša jer je klasik dobrim delom random, na koji ne možeš previše da utičeš, osim ako baš od samog starte ne razbijaš i klasik.H2H je laka klinačka zabava, Klasik je pravi pokazatelj umeća :fantom:

Link to comment
Nije do znacaja, vec do zanimljivosti. Iako teska srca, moram se sloziti sa Feinduonom.
Slažem se i ja da je mnogo zanimljiviji H2H, ali isto tako da Klasiku treba dati bar malo pažnje baš kao što Moća predlaže...
Link to comment
Klasik je naravno daleko bitniji, ja samo ovde primećujem da ljudi pridaju značaj H2H.
Ovo ni meni nikako nije jasno. I po meni je klasik bitniji, veca konstantnost je potrebna. Sto neko rece, u h2h mozes da udjes na -50 kad vidis da svakako gubis.Sto se tice ispadanja - po meni je 5 ljudi taman. 3 je malo, 10 (najebo sam sad) mnogo.
Link to comment

Samo se vi raspravljajte, na kraju ce, naravno, biti kako Tolaa kaze. :fantom: 20 timova u Premieru, koliko god ostane u Championshipu, 3 poslednja/prva idu direktno dole/gore, a 16. i 17. iz Premiera i 4. i 5. iz Championshipa idu u baraz gde u Premier idu ona dva tima koja su skupila najvise bodova.

Link to comment
Samo se vi raspravljajte, na kraju ce, naravno, biti kako Tolaa kaze. :fantom:20 timova u Premieru, koliko god ostane u Championshipu, 3 poslednja/prva idu direktno dole/gore, a 16. i 17. iz Premiera i 4. i 5. iz Championshipa idu u baraz gde u Premier idu ona dva tima koja su skupila najvise bodova.
To je to, tu smo svi!!! :thumbsup:Jedino bih proširio broj učesnika baraža, šta ću kad volim kad se malo mingluje... :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...