Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 ljudi u Premier a ostali nek se bore za ulazak u istu. Ako ih nema 20 ne treba forsirati sa kojekakvima, bolje i 10 poznatih nego 20 Kagawasa. Prva 3 samo da idu gore i cao.

Link to comment

I ja sam za prva 3. Ali ako bude nekih kompromisa onda prvih 5 max. Pola lige tamo-vamo ce igubiti smisao. Oni koji su tipa oko 16-17 mesta ce izgubiti motiv da igraju kad vec u martu skapiraju da ne mogu medju 10, ali ako se budu borili za opstanak bilo bi krvi.

Link to comment

A ovako nece izgubiti motiv kad vide da ne mogu u prvih 3 odnosno 5. Ja sam za kompromisno rešenje recimo prva tri iz H2H Čempionšipa i još 3 po plasmanu iz klasika(ovde da se računaju samo oni koji igraju Čempionšip) tako da ljudi koji imaju dosta poena a loš raspored ne izgube volju za igranjem do samog kraja.

Link to comment

Ja se zalazem za princip koji je i do sada vazio. Ko prvi devojci, njemu devojka. Dakle, objavi se krisom pocetak prijava, pa ko prati temu, on u ligu upada. Ostali - tough luck! Zakon jaceg! Bahato, jer smo tako u mogucnosti™.

Link to comment

Premier popunjava prvih 20, tu nema dileme...Ostali ispod crte idu u Championshippp, ne mora da nas/vas bude svih 20, bitno je da svi budu aktivni (a sigurno će tu biti preko 10 igrača) ...5 ispada i to je to (ja sam i za više)...

Link to comment

Не може као и до сада, договорили смо се на почетку сезоне да правимо две лиге у које ће се улазити на основу овогодишњег пласмана. Каква је ту такмичарска драж ако се договори са почетка мењају? Друга је ствар ако се неко од овогодишњих првих 20 не пријави у тих неколико недеља пре почетка. Ја бих - ако уопште ја будем тај који прави лигу - направио и ту неку листу резерви са које би се укључили менаџери ако се неко од првих 20 не пријави. И та резервна би била рангирана по успеху у овогодишњој лиги, па ви видите. Што се броја активних учесника у Чемпионшипппу тиче.. .Ја играм и лигу са четири другара.и озбиљно је кидање. Сигуран сам да би бар двојица била заинтересована да следеће године уђу у ППП лигу. Део моје љутње на Кагаву је због Сегунда, али и због мог другара који се учланио на ППП пре више од годину дана (ник му је ubibobi) само да би ушао у наш Фантази, па је испушио због Кагаве и оне хистерије "мора свако по једном са сваким, то је 38, не то је 39 играча). Сигуран сам да свако има бар по једног другара који би се уфурао у лигу и био активан. Сви они би, наравно, стартовали од Чемпионшипа.Још једном: мислим да би најправедније било да горња половина (ма колико пола било, али ипак не више од 15) из будућег Чемпионшипппа аванзује, а да се исти толики број (до 15) сурвава из Пппремијера.

Link to comment
Ја бих - ако уопште ја будем тај који прави лигу - направио и ту неку листу резерви са које би се укључили менаџери ако се неко од првих 20 не пријави. И та резервна би била рангирана по успеху у овогодишњој лиги, па ви видите.
Apsolutno ce postojati striktan datum i sat do kog treba da udju ljudi iz prvih 20. Koga nema (a recimo nije se najavio da je na odmoru ili tako nesto pa da se saceka koji dan, a ne duze od pocetka sezone naravno) ulazi prvi sledeci sa tabele, i tako dalje...
Још једном: мислим да би најправедније било да горња половина (ма колико пола било, али ипак не више од 15) из будућег Чемпионшипппа аванзује, а да се исти толики број (до 15) сурвава из Пппремијера.
15 avanzuje/survava se? Wtf Prasline??? :o I 10 je previse. Morace pool da se otvori koliko vidim, tamo negde u junu/julu i da vidimo sta cemo. Mnogo je ljudi i ne bih rekao da vlada jednoglasnost. Opcije da budu 3, 5 i Praslinovih prvobitnih 10. Sve preko toga, po meni, nema smisla. A Prem. liga mora imati 20 okruglo timova. Ship moze i manje, mada moze i vise ako bude dobro interesovanje.U stvari kad bolje razmislim, bolje sad pool otvoriti ako ce se i otvarati tako nesto. Kad budu zakljucene tabele jasno je da ce ekipa iz 2. lige biti za 10-15 timova koji idu gore/dole i obrnuto. Stavise vec sad ce da pretezu misljenja jer ima nekih koji su zacementirani u vrhu/dnu. Trebalo je ovo utvrditi u avgustu jbg.
Link to comment
Не може као и до сада, договорили смо се на почетку сезоне да правимо две лиге у које ће се улазити на основу овогодишњег пласмана. Каква је ту такмичарска драж ако се договори са почетка мењају?
51932_djordi-bartomeu_f.jpg?ver=1361754756
Link to comment
Naravno da je Moca od svih ljudi imao ubjedljivo najgluplju ideju :isuse:Pisam na klasik!To nikakve veze sa H2H-om nema i ne treba ih mijesati ni slucajno.
Naravno da se javio onaj koji pojma nema i koji svoji plasman duguje usranom zrebu.Razmisli malo kada neko zbog loseg zreba bude 10i i ima se smori i da batali ovako ima nadu da preko klasika ostvari plasman. Nek bude 4 preko H2H i 1 preko klasika.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...