Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

imacu 14p vise od Timija, ali njemu ostaje 4 odbrambena + golman. Eh, kad bi odlozili Njukasl - Stmptn. Padaj sneze, padaj!
Nisu odlozili, ali su Tejlor i Klajn odigrali maestralno i zajedno zabelezili 1 pts (odnosno 0, ako livescore ne laze da je Tejlor dobio i karton). Zabaleta 5, sto znaci da imam 8 poena prednosti, a on jos Jaskalainena i O'Brajena. Zato u random ligi, gde se borim za 1. mesto, gubim od tipa koji ima 3 transfera ukupno, a kapiten mu je Jaja fakin' Ture.
Link to comment

Prilažem kandidaturu za najgore spremljen tim u istoriji fantasy footballa: Imam četiri igrača čiji timovi su odigrali utakmicu unapred, prošle nedelje. Svi su starteri, Michu mi je kapetan, Sturridge mi je potkapetan :oTo je sve smišljeno da se motivišu rezervisti - Baines ima asistencijicu, Cabaye gol, skrpiće se 20 poena sve ukupno.Baš sam se spremio za duel protiv moćnih Kagawasa koji su skupili cela 34 poena.

Link to comment

Изгледа (пу-пу-пу) пета победа за редом. :ohmy:Ако је тако, опстанак у Пппремијеру је скоро обезбеђен. Зато бих волео и да сада предложим нешто што ми је у глави већ дуже време, али нисам хтео да напишем док не повећам шансе да ћу играти у тој бољој лиги. Наиме, ово са "испадањем" пола људи је одлична фора, много је занимљивије него када испада само последња три тима. Због тога сматрам да би било одлично да се након формирања Пппремијер и Чемпионшиппп лига сваке године из боље избацује последњих 10 тимова, а да из лошије аванзује најбољих десет. Ако буде само по три, то ће можда уништити ову фрку коју сада баш доста нас има. Не знам, шта ви мислите?

Link to comment

Ja kao jedan od eminentnih fenjeraša mogu slobodno da kažem da je ideja za :thumbdown:Čisto sumnjam da će biti dovoljno zainteresovanih da učestvuju u PPP drugoj ligi. Ostaćemo sa raznim fantomskim Kagawama, da igramo na slepo protiv ljudi sa kojima ni forumsku reč u životu nisi razmenio. MIslim, znam odmah po sebi da mi to neće biti interesantno, tako da ću pre ili kasnije i ja da batalim, onda će da igraju neaktivni protiv neaktivnih do kraja...Pa posle ako mislite da deset takvih treba da zaradi promociju, a deset vas normalnih da ispadne, onda super.

Link to comment

Previse je, posebno jer ce nas/ih u toj drugoj ligi biti manje od 20, a i ako se toliko nakupi bice gotovo pola neaktivno, sto mozes i da proveris sadasnjim pregledom tabele. Na taj nacin favorizovace se "losiji" igraci dok ce ljudi koji imaju daleko tezi posao, da obezbede opstanak u prvoj ligi u startu biti u goroj poziciji. Tri je mozda premalo ( mada sam ja za taj sistem ), dok preko pet ne bi smelo da ide.

Link to comment

Kagawa не улази ни у једну лигу ако их ја правим, то сам давно рекао. Он је неки луркер што је гугловао лиге, улетео а онда се правио мутав када сам га побркао са Сегундом и тако остао у лиги.

Link to comment

I ja sam odavno za pola-pola, ali reko da sačekam kraj pa da se dogovorimo ko ljudi. Sa 3 bi bilo baš dosadno...A verujem da neće biti neki problem da nastavimo po planu sledeće godine, i da sakupimo 40-ak relativno ozbiljnih igrača. PL se baš masovno igra na ppp-u, ima nas 75 u classicu jbte...i nisam ja stekao utisak da u ovom sadašnjem H2H ima više od 2-3 neaktivna igrača.Ja ću inače boriti do samog kraja za pppremier ligu, ali mi je bitniji top 10 u classicu, a tu trenutno stojim super tako da sam zadovoljan za sad...a imao sam baš očajan početak sezone. :)

Link to comment

Pa ok, može i tako...ali ja sam nešto u tripu da će se najozbiljnije shvatati ta druga liga ako bude 10. Niko neće da diže ruke čim upadne u drugu, plus ćemo tako svi mi onda pre ili kasnije učestvovati u obe lige pa će biti zanimljive i dinamičnije. Mislim ja to gledam kao 2 prave i ozbiljne lige. Ako imamo 40 aktivnih igrača nije mnogo ni bitno da li si u prvoj ili u drugoj, osim što ovi prvi imaju privilegiju zajebavanja drugih. :)A meni nije nešto važno koliko neko učestvuje na forumu ako je redovan i ozbiljan igrač (mislim i onako na ovoj temi oduvek piše redovno samo nekih 10-15 ljudi). Znači da na kraju sezone izbacimo sve neaktivne iz sadašnjeg H2H i ako uspemo da regrutujemo na njihovo mesto par ozbiljnijih igrača iz classica na konju smo.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ja samo u ovoj ligi nadjoh od 38 ljudi, 8 koji su neaktivni, od toga 1-2 imaju po jedan transfer u zadnjih mesec-dva, ostatak ne znam da li je posle septembra otvarao fantazi. Znaci definitivno nema materijala za dve lige, pa nek onda jedna bude kako valja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...