Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Resim da zrtvujem ovo kolo posto mi pola igraca ne igra i da udjem u minus sa transferima i naravno ne uradim to, vec izvrsim samo jednu izmenu golmana pre par dana :isuse:. A ocekivano cu izgubiti....

Link to comment

Doveo Evansa, a on ne igra. Matora lazovcina "Evans ce igrati svaku utakmicu... bla bla bla"Lukaku jedini uradio nesto, imacu 14p vise od Timija, ali njemu ostaje 4 odbrambena + golman. Eh, kad bi odlozili Njukasl - Stmptn. Padaj sneze, padaj!

Link to comment
Doveo Evansa, a on ne igra. Matora lazovcina "Evans ce igrati svaku utakmicu... bla bla bla"
Fergija odavno ne treba uzimati zdravo za gotovo. Poceo je da fura te fore sa davanjem laznih informacija, ima vec par godina. Za Runija prica cele nedelje da je bolestan, upala sinusa i da nece igrati, pa jos juce novinarski spijuni snime kako kida na treningu i da ce izvesno igrati. Za Jones-a sad ista prica, out za Real najverovatnije a glavu dam ako ne bude u 11. Isto ce biti i za Rvp. Prema tome, oprez sa najavama SAF-a.Inace ja se lomio do zadnjeg minuta Evans ili DDG (umesto Howarda) i hvala qrcu odabrah ovo drugo. Napravio i -4 da dovedem nekog umesto pokojnog Camerona iz Stokea, kapiram ionako imam 9 aktivnih igraca, ubacim jednog koji sigurno igra i u minusu sam samo 2 poena u najgorem slucaju. Od sad furam ovaj princip u sakatim kolima. Za dve nedelje vec novo, nece biti ni 5 tekmi kad bude 1/4 finale kupa :isuse: Edited by ducca
Link to comment
Zapio sam se sinoc i zaboravio da namestim tim. Samo me cudo moze spasiti
si ti United City FC ?Santi kapiten :Hail:, a imam i Berbatova, a pred ovo kolo sam se pojacao sa Rafaelom + Vidarin CS za sada mi dobro ide ovo kolo. Nadam se da nece odloziti NEW-SOU
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...