Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Benitez je smrt za fantasy bez obzira koji tim vodi. Uspeo je da usere svakog igraca, Demba sledece kolo putuje na transfer listu. Inace zoki82 krenuo si sa +4 imam transfer viska, koji su Stoke usrale milionitim primljenim golom u poslednjim utakmicama.
Tebi je dobra stvar što je Demba ostao na klupi, ući će ti Felaini kog imam i ja (nadao sam se da će Čupavi da mi napravi još veću razliku :unsure: ) Bejl© mi sada pravi razliku ali cenim da ova tvoja 4 igrača sa duplim GW-om odlučuju pobednika... :cry:
Link to comment

Slazem se i navijam da u ponedeljak rasisticki uvredi Lukakua sa sve njegovom daljom rodbinom u Africi i dobije crveni i 8 meceva suspenzije nakon sto promasi svoj drugi penal na tekmi u 59. minutu.. :fantom: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

The assist for the second Stoke goal (initially awarded to Shawcross) has been removed as his pass took a significant deflection, outside the penalty area, off a Reading player before reaching Jerome.

Link to comment

Pokrali me na bonusima, skinuli mi asistenciju za Showcrossa, Suarez mora da da barem 1 gol i da dobije nesto bonusa da bih uopste mogao da pricam o pobedi.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Imaš 23 minusa, ostali ti Reina, Sterling, Suki© i ponovo Mića, na tvom mestu se ne bih brinuo... :fantom:Jedino što može da me izvadi (osim onih rasističkih uvreda koje sam ranije pominjao :fantom: ) je da Rodžers odmori Sukija pred naporan put u hladnu Rusiju :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...