Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kod mene i Lezilebovića triler sa srećnom završnicom... :DJuče Berba, Volkot i RVP© napravili za mene 44 razlike, međutim to danas nadoknađuju njegovi Suarez©, Džonson i Bane... Do 75. minuta bilo 60:60 ali onda moćni QPR skida CS Banetu i donosi mi velika 3 boda... :thumbup:

Edited by zoki82
Link to comment

'sup, bitches? :fantom:Najbolje kolo sezone, rutinska pobeda protiv famoznog Sokolovica.Vidim, dećko je ozbiljan igrač - prvi u klasiku, prvi u h2h-u, među 300 na svetu, al đaba! Sitna je on riba za T. Mjuriela, autora mnogobrojnih pobeda u PPP fantazijima.

Link to comment

Očekivano odvaljivanje od strane Toma Hagena, obojica smo imali odsutnog Dembu, ali je on u napadu imao i Suareza i RVP-a, a ja Fletchera i Konea :(40 razlike za sada, kod mene samo Baines i Sterling po gol, ostali ništa. Cazorla se i dalje duri što sam ga prodao ono jedno kolo, a Michu i dalje toplo-hladno...

Link to comment

Suarez srusio Kalabastere i doneo vazna 3 boda koja me ostavljaju u bezbednoj zoni. Moram priznati da sam i vise nego zadovoljan trenutnom serijom pobeda u nizu utakmica za koje mislim da mogu da budu presudne po moj plasman.Inace Argentina Utd zbog nekog baga ima 2.166 poena, od cega Suarez ima 700+, a Stearling 1300+ :lol:

Link to comment

(dupli)Dečko je dao 260 golova u pobedi Liverpula od 1-0, a ti ga tu omalovažavaš. Stvarno nije u redu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Odradio divlju kartu, samo 5-6 transfera ali moralo se.... nazalost nisam imao vremena da je odradim prije ovog ubogog kola pa je serija pobjeda prekinuta.

Link to comment
Pa moj Suki je osvojio više bodova nego ceo tvoj tim
To je samo zbog trake :mad: On je izgleda uzeo 784 poena (x2), a moj Sterling bez trake 1,300 :)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...