Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baš me zanima koliko ljudi u ovoj našoj ligi nema RVP-a, a i oni što ga nemaju, planiraju li ga zbaviti putem januarske WC?Za sada dobro gazim bez opasnog Holandeza, ali me opasno nervira što gotovo svako kolo igram protiv tima koji ima kapitensku traku oko ruke RVP-a.Čini mi se kao da konstantno startam sa -12 u H2H, te da ću krajem januara sasvim istumbati sastav kako bi pljunuo 14 milki i doveo ubicu u svoje redove.

Link to comment
Nemam ga i ne planiram da ga uzimam.
+1 Suvise kosta s' obzirom koliko doprinosi.Demba Ba -5.6 , 18 poena manje od RvPSuarez -3.6, , 22 poena manje od RvPTevez -4.8, 27 poena manje od RvP
Link to comment

Promene ocena mogu debelo da se unaprede u smislu da budu fleksibilnije. Imam utisak da je potrebno 3 sezone da se izjednace Micu i Adebajor recimo, iako je ovaj drugi doneo 6 puta vise poena, a vredi skoro citav milion manje.

Link to comment

U toku sezone cene zavise iskljucivo od kupovine/prodaje igraca, vec u sledecoj ce iznivelisati pa ce Michu vredeti mnogo vise nego sad, Suarez takodje ne verujem da ce biti ispod 10.5-11.5, itd.

Link to comment

Daj bre Moćo, ti njihovi mogući sastavi su obično nagađanje - stave igrače iz prošlog kola i samo izmene ko je povređen/suspendovan a ko se vraća posle povrede/suspenzije, nemaju oni nikakve insajderske informacije...Obično ih izbace par dana unapred, a za danas i sutra ih verovatno neće ni biti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...