Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ih, trideset... imam možda 20 i kusur, to Suarez i Mata mogu da stignu čas posla. Ne bi mi bio prvi put da gubim takvu prednost.U drugoj H2H ligi imam još mnogo manju prednost, a neprijatelj™ takođe ima Matu i Suareza kao ti.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nastavljam raspad iz proslog kola, samo sto sad imam sanse da dobijem ako Reina ne primi gol i ako Stearling bude igrao od pocetka, a sve to uoci duela sa Kraljevim Kalabasterima, gde k'o da gledam upisujem treci uzastopni poraz.

Link to comment
Mata asistira i to je cao zdravo za mene.
Vratio si jinx. Upravo sam izgubila. Bilo je 13 razlike, ovo ti je vec 12 za Suareza + 3x2 bonusa. RvP ne moze da dobije vise od 2, tako da si pobedio.
Link to comment

I iz kupa sam ispala, od coveka koji nije ni namestio tim, ali ima Dembu i sa klupe mu ulazi Lambert sa svojih zilion poena. Zato makar na pogadjalici 2013. pocinjem sa 1. mesta. :fantom:

Link to comment
Luis kapiten!!! Tolaaa polako ko zna sta jos moze da zajebe ovaj ludak.
Cak i da dobije crveni, pobedjujes. Mozda jedino autogol, penal i crveni. :jerry: Kad mi 4 odbrambena i golman osvoje ukupno 3 poena, a kapiten igra 20 minuta, nije ni bilo moguce nista drugo.
Link to comment

Vidiš Timmi da može? Protiv QPR nije isključeno da bih i ja dao 3-4 gola za 90 minuta, a kamoli Suarez... Šteta samo što mu Agger kvari plan ovim golom ^_^

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...