Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za sada samo 23-22 protiv Timija ali ulazi mi još 11 poena sa klupe, plus što će se Dembinih 10 duplirati kad pređe traka. Onda čekam Ivanovića i Bainesa i Aggera (Sterlinga imamo obojica), a on... Matu i Suareza i Enriquea :unsure:

Link to comment

Mislim da je to bila Božija ruka, s obzirom da sam danas oko pola 1 hteo da zamenim O'Shea i dok sam razgledao, oni zaključaše i čovek ostade u timu :lolol:Tako da, zasluženo.Ne verujem da će sutra neko od ovog mog trojca toliko da pokida, da bih stigao razliku.

Link to comment
У следећем колу Арчестен... Нашли су Видић и Силва када да заиграју. Oчекујем и Џенкинсона, па да се придружим оној четворици мученика који су до сада од Арчестена изгубили. :fantom:
И Видић и Силва и јебени Кагава и Ламберт одлепио и Ба два гола... Фењераш против мене постигао тренутно други најбољи резултат у овом колу. :frust: Edited by Праслин
Link to comment

Nadao sam se da će Rafa da mi učini uslugu i odmori Matu, ali džabe :( Treba mi 0-0, ili bar da Baines i Ivanović daju i nameštaju golove... ili bar da Mata ne napravi neki pokolj mladenaca.

Link to comment
И Видић и Силва и јебени Кагава и Ламберт одлепио и Ба два гола... Фењераш против мене постигао тренутно други најбољи резултат у овом колу. :frust:
Dobrodošao u klub... :fantom: Nije to tvoje ništa, mene je dobio 84:71 i to je skupio sa samo 7 igrača, beat that... :naughty:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...