Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ništa mi nije jasno... Po najnovijoj verziji (asistencija Cuellara) dobio sam Banjica Boys sa 45:42, ali u ligi mi i dalje stoji poraz u zadnjem kolu
Pa imao si 45, ali i transfer viska, znaci na kraju 42-41 za mene...
Link to comment
Tolaaa kakva ti je ekipa? Imas li koji transfer viska?
Nemam. Ali prekasno sam videla da Mica ne igra, tako da mi je onaj jedan transfer pogresno potrosen. Pogledala sam sad tvoj tim i mislim da dobijas.
Link to comment

Pa nije još počelo kolo, zar ne? Ja malopre napravio dve izmene, ali Miću sam ostavio na klupi, žao mi da ga prodajem zbog jedne utakmice. Videćemo koliko mi je vizionarski potez vraćanje Santija umesto Bejla...

Link to comment
Ko god ima Van Persija uvek je u prednosti. Ovi moji su u losoj formi a i ja ne mogu da ubodem kapitena vec 10 kola.
Kapiten ti igra protiv mocnog QPR-a, znaci daje bar 1. Plus bonus. S druge strane, WBA je vrlo dobar tim, Perica bi mogao da zavrsi sa 2 poena. Pu-pu-pu.
Link to comment
Pa nije još počelo kolo, zar ne? Ja malopre napravio dve izmene, ali Miću sam ostavio na klupi, žao mi da ga prodajem zbog jedne utakmice. Videćemo koliko mi je vizionarski potez vraćanje Santija umesto Bejla...
U 12.45 CET su zatvorene izmene za ovo kolo. A Micu nisam ni ja htela da prodam, nego se pogresan transfer odnosio na kombinacije u odbrani, sad kad Mica ne igra, Baird je mogao i da ostane.
Link to comment

Biće ovo 1 jako čudno kolo za mene kako je krenulo... Prvo OŠea™ zabija za neprijatelja, pa sad moj Kueljar dobija žuti i posle pola minuta zakucava u svoju mrežu... :frust: Jedina pozitivna stvar što je Voker asistirao za autogol..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...