Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Bale :Hail: Santi who?Još samo da sam dao traku njemu, a ne letargičnom Mići...Edit: Ups, sad tek vidim da ga i Praslin ima :isuse:
Када сам видео да си узео Бејла уместо Азара помислио сам да ћеш ме добити јер сам опет отишао у -4, а имамо врло сличне играче (од Суареза и Тореса нисам ништа очекивао ово коло). Извукао ме твој погрешан избор капитена - обично ја направим такву грешку, па је просто дирљиво када видим да има већих слепаца од мене. :PУ следећем колу Арчестен... Нашли су Видић и Силва када да заиграју. Oчекујем и Џенкинсона, па да се придружим оној четворици мученика који су до сада од Арчестена изгубили. :fantom:Пошто сам сада изашао и из зоне испадања из горњег дома, користим прилику да предложим да у будућности задржимо принцип лапо-лапо, односно да из будућег ПППремијера испада последњих 10 играча, а да их мења првих 10 и Чемпионшипппа. И да подсетим да ће Кагава да попије педалу из обе лиге ако их ја будем правио, шта год направио ове године у лиги пошто није са форума (или је нечији 2. тим), а својом пријавом је избацио Сегунда.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

5. pobeda za redom i konacno, na polovini sezone, sam tamo gde mi je i mesto, cvrsto u top 10. Pre Totenhemove utakmice sam imala 25 poena prednosti i 3 preostala igraca za protivnika (Bejl, Suarez i Begovic). Nakon penala za Suareza, bila sam ubedjena da gubim. I u kupu lagan prolazak, protivnik mi je imao 3 igraca Arsenala, a na klupi trojicu koji su ukupno osvojili 1 poen. Moco, spremi se.

Link to comment

Mata, Adam Dzonson, Volters :ziga: , Pokojni Perica, Ivanovic, Lambert, Dejvis iz odbrane Svonsija... A ja dajem traku Toresu :isuse:Sledece kolo Neugodan rival - covek ima Bejla, jebo sam jeza.edit: vrednost tima mu je 105,3 :ziga:

Edited by pantelia
Link to comment

Dobio sam zahvaljujuci ekstra transferu djubretara. Kakva propast ovo kolo majoko mila :isuse: u kupu ispao od coveka koji nije aktivan al dobio vazda bonuse.Cele sezone drzim Matu i covek se debelo isplacuje i prodam ga proslo kolo kad nisu igrali i sad umesto da ga vratim ja uzmem Azara jebo me Azar.

Edited by Moća
Link to comment
preuzeo sam prvo mjesto u classicu... i izgubio h2h sa 64 poena od covjeka koji nije namjestio tim. jebeno nevjerovatno.
Ne priznajem tvoje prvo mjesto u tim neažuriranim "klasicima" -_-Kupovina Bejla i Mate uz kaznenih 4 poena i odluka da prvopomenutom stavim i kapitensku traku je bila najbolja ove godine. To mi je donijelo proboj na 300 i neko mjesto u ukupnom plasmanu, a sve bez RVP u timu od samog pocetka. Apetiti su znacajno porasli, sto bi u prevodu znacilo da cu sledece kolo imati oko 30 poena.
Link to comment
5. pobeda za redom i konacno, na polovini sezone, sam tamo gde mi je i mesto, cvrsto u top 10. Pre Totenhemove utakmice sam imala 25 poena prednosti i 3 preostala igraca za protivnika (Bejl, Suarez i Begovic). Nakon penala za Suareza, bila sam ubedjena da gubim. I u kupu lagan prolazak, protivnik mi je imao 3 igraca Arsenala, a na klupi trojicu koji su ukupno osvojili 1 poen.Moco, spremi se.
Bila frka, a? Pokojni Bugarin je sad našao da da gol.
Link to comment

Dobio u kupu nekog neaktivnog mentola, jedva... u random H2H izgubio od lika koji ima Bejla i Matu, popisase se po meni :(Treba mi divlja karta sad a ne u jebenom 21. kolu, odbrana mi je blago receno problematicna.

Link to comment
Mata, Adam Dzonson, Volters :ziga: , Pokojni Perica, Ivanovic, Lambert, Dejvis iz odbrane Svonsija... A ja dajem traku Toresu :isuse:Sledece kolo Neugodan rival - covek ima Bejla, jebo sam jeza.edit: vrednost tima mu je 105,3 :ziga:
bice guravo.imam dobar tim ali sam jedno 5 kola bio bez pobjede i tek u ovom sam konacno slavio,zahvaljujuci bonusima.neka pobjedi bolji :)p.s. ko ima najvecu vrijednost tima? Edited by clever bastard
Link to comment
p.s. ko ima najvecu vrijednost tima?
108.5You are 99%. :fantom:(A мислили сте да сам луд када сам свако друго коло улетао у -20 :naughty: )
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...