Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izgubio sa 1 razlike.. :( cestitam ducci..
Zahvaljujem na extra transferu. Jbg, vratilo mi se za Kazorlino krvoprolice u ponedeljak. U principu racunaj da je Fei kriv, indirektno :PAli da dodam i masivan hail za Guzana koji skida penal na 7-0 i umesto minusa donosi mi 5 poena :)
Link to comment
De su bre Praslin, Fei i Dr.Zoidberg??? Dosadno ovako nema ko da kuka i da pravi tabele.
Ja сам на одмору од форума, Феи пише редовно али га не проваљујеш пошто је почео редовно да добија па су му постови сталожени и одмерени, а за доктора стварно штета. Уини, летс гет реди ту рааааммббблллллл!
Link to comment
Уини, летс гет реди ту рааааммббблллллл!
Let's get ready to prodamo Santija jer Arsenal ne igra u ovom kolu, pas mater onom ko pravi praznični rasporeeeeed <_<Hazard ili Mata, pitanje je sad... Imam neki osećaj da Benitez čeka moju kupovinu da bi odlučio koga da odmori. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Samo da javim da sam i živ i zdrav, ali nemam vremena za kuckanje i tabele. :) Ali to će se popraviti oko Nove Godine, tj. neki dan posle nje, jer ću tada imati gomilu slobodnog vremena. Imam ideju za novu statistiku, ali ću svakako ispratiti i staru sa sve kolima koje nisam stigao da bodujem.Bitno da mi je tim uvek namešten, pa gubim i dobijam pošteno. Mislim da sam nakon 3 vezana poraza, spojio 3 pobede, pa na iglene uši upadoh u Premiership deo tabele. U Classicu se držim dobro sa 4. rezultatom.Što se tiče Morževa Utd., od prvog kola i originalne postave ostao je samo Miću, pošto je Kazorla prodat nakon onog kola sa fantastičnih 23 poena. :)

Link to comment
Kakva glupost je da se za kup racuna samo rezultat iz 17. kola :frust:Ranije se valjda gledao ukupni broj poena i na osnovu toga se upadalo. Ne trebam reci da mi je 17. kolo bilo najgore u karijeri
+1 za sve. A ja se baš pitao što me nema u kupu.Fei me dobio 2 razlike, usralo ga sa jebenim Azarom za sve pare.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...