Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Michu nije razočarao, pada i Karton City, nastavlja se moj nezadrživi uspon ka sada već pret-pretposlednjem mestu! Serija će biti produžena na dve vezane pobede!

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

U ppprvenstvu pobeda al cu izgleda u kupu ispasti od neaktivnog protivnika kome su u ekipi Azar,Mata i Bane. :isuse: I sva trojica ce verovatno dobiti bonuse. Meni Bonuse donose nadam se Michu i Pienaar. Za ostale ne znam.

Link to comment

Imao sam komotnih +3 ali onda je Guzan odbranio penal... :isuse:ducca vodi +1, čekamo bonuse... :fantom:jebo me ekstra transfer.. :frust:

Edited by zoki82
Link to comment
U ppprvenstvu pobeda al cu izgleda u kupu ispasti od neaktivnog protivnika kome su u ekipi Azar,Mata i Bane. :isuse: I sva trojica ce verovatno dobiti bonuse. Meni Bonuse donose nadam se Michu i Pienaar. Za ostale ne znam.
E sve sam vidjao, ali da bonus dobije Mata u ovoj utakmici... Nije da mi ne bi odgovaralo, ali mogao bih barem 3 igraca u redu za bonus da nabrojim pre njega.edit: Sta je sad kup? Edited by kralj
Link to comment
E sve sam vidjao, ali da bonus dobije Mata u ovoj utakmici... Nije da mi ne bi odgovaralo, ali mogao bih barem 3 igraca u redu za bonus da nabrojim pre njega.edit: Sta je sad kup?
The first round of the cup will be Gameweek 18. QualifyingThe top 2,097,152 scorers in Gameweek 17 will enter the first round. If there are more than 2,097,152 qualifiers then there will be a random draw amongst the lowest scorers to see who qualifies.
Link to comment

Meni u kupu protivnik ima za kapitena Oscara koji je ušao tek u 66 minutu, ali je stigao da zabeleži dve asistencije i gol :isuse: Ukupno 12 poena, isto kao moj Bane. Raspala VIlla. Vodim 56-53 ali verovatno me dobija na bonuse.

Link to comment

Opet im baguju golmani, mom Krulu piše clean sheet 4 p, saves 1 p, minutes played 2 p, a u zbiru 10.Neprijateljski Begović slično: clean sheet 4, saves 2, minutes 2, u totalu isto 10.Aha, sad su im dodali bonuse, moj golman +3 njegov +2, ne žalim se :) Oscar dva asistencije, jedan gol, a bonus nula, to mi se posebno sviđa.Fletcher +2. Mića +1, ispade sasvim dobro kolo, izgubio sam samo u H2H od kolege liverpulđanina koji je imao raspomamljenog Gerrarda sa 17 poena, ali šta da se radi.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kakva glupost je da se za kup racuna samo rezultat iz 17. kola :frust:Ranije se valjda gledao ukupni broj poena i na osnovu toga se upadalo. Ne trebam reci da mi je 17. kolo bilo najgore u karijeriOvo kolo sam inace razbio. Najzad dobre izmene

Link to comment
Pobedih skoro pa deset razlike. Da ga Suki kapiten ne dade izgubio bih otprilike isto toliko.
Ali kako je dobio 2 poena bonusa verovatno ni njemu nije jasno. Igrao je očajno, gol u 92. minutu je bio apsolutno nebitan... i odmah +2, što da ne.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...