Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Čestitke Panteliji na zasluženoj pobjedi, a Fulamu želim da ispadnu iz lige. 3 igrača su mi donijela fantastičnih 5 poena protiv Sunderlanda kući. Pu!A za dvojicu ludaka koji imaju skor 81-81 (i još po jednog startera sutra) samo da dodam :Hail: X 1000

Edited by Hudersfield
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izasli bonusi...Fei, jos si u igri... :fantom:edit: ladno mozes i da pobedis ako WH da dva gola a ovaj moj Cameron dobije zuti recimo...ako bude uzeo bod nereseni smo...sve preko jednog boda, moja pobeda....u stvari, najbolje bi bilo da ne igra uopste...
Stoke nije primio 2 gola nikad.Kako me samo unakazio Hangeland sve mu jebem retardirano :isuse:
Link to comment
A za dvojicu ludaka koji imaju skor 81-81 (i još po jednog startera sutra) samo da dodam :Hail: X 1000
Biće do jaja kad Demel ne bude ni igrao pa bude duel Huth vs Shawcross :lolol:Samo da ne bude najgora opcija da Demel udje da odigra zadnjih 20-ak minuta kao prošlo kolo. Samo nek on startuje, a dalje neka bude kako biti mora...
Link to comment
to je Giggsy mrtvak™ valjda, ne znam sto nece da se druzi s nama.Zamalo da me dobije u proslom ili pretproslom kolu, sralo ga je al ne ovoliko.
Zato se meni usro u zivot ovo kolo.. :isuse:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Demel će da udje da odigra poslednjih 11 minuta, čestitam Aleksandre. Luzerski mentalitet ove moje nesretne ekipe će odlučiti i u kolu u kojem osvojim ovoliko poena...bogovi fantazija me žele u championshipu. :cry:

iskukavanje pobede mi je poslednja nada, pa da pokušam :(

Edited by bob loblaw
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...