Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Archesten United je ocigledno batalio fantazi, u timu mu Vidic i.Kagava :isuse: ali mu je isto tako ostao i vaskrsli Silva tako da i pored toga sto cu imati preko 60 gubim ponovo, jebem ti fantazi i ko ga izmisli.. :isuse: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Casno pogiboh... ocekivano Suarez izdominirao al nije se moglo protiv toga.
Kako kenjas jbt...skoro svi su ti dobro odigrali, daleko je od gotovog, cak mislim da si favorit za pobedu...
Link to comment
Kako kenjas jbt...skoro svi su ti dobro odigrali, daleko je od gotovog, cak mislim da si favorit za pobedu...
Zato i kazem casno.Imas RVP-a, vise igraca i mog kapitena prakticno neutralisanog... mada i ja imam par kandidata za bonuse. Tu smo svi...
Link to comment

Ja u random ligi igram protiv nekog koji je batalio ili nikad nije ni igrao aktivno al zato ima Suareza© i Teveza u napadu sto je sasvim dovoljno...edit: strucnjaci za bonuse, 'oce biti sta za Hazarda, Dembu i Michua?

Edited by Feindouno
Link to comment

Hvala, hvala, apsolutno se ponosim činjenicom da ću četrvrti poraz za redom da ubeležim sa skorom od 80+ poena.Pomeramo granice, zalazimo na nove teritorije...you can't make this shit up!

Link to comment
Hvala, hvala, apsolutno se ponosim činjenicom da ću četrvrti poraz za redom da ubeležim sa skorom od 80+ poena.Pomeramo granice, zalazimo na nove teritorije...you can't make this shit up!
Bobe ne seri ja cu da ubelezim poraz, jer ce tvoj papan da ne primi gol :( !@
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...