Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Posle prvog dana 4 igraca sramotnih 6 bodova - jedini jednocifren. Na kraju sasvim pristojnih 58. Raspored u sledecem kolu nagovestava fantasy goleadu. Imam dve izmene, a nista mi se ne dira. Dakle, zajebacu nesto.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Michu kosta 7.4 a ja bih dobio 6.9 da ga sad prodam, pa to stvarno nema nikakvog smisla.Zapravo nemam koga ni da prodam a imam ta 2 transfera. istina je da se neki nisu bas pokazali al evo Lambert je imao asistenciju Morrison uzeo 10 itd.

Link to comment
Michu kosta 7.4 a ja bih dobio 6.9 da ga sad prodam, pa to stvarno nema nikakvog smisla.Zapravo nemam koga ni da prodam a imam ta 2 transfera. istina je da se neki nisu bas pokazali al evo Lambert je imao asistenciju Morrison uzeo 10 itd.
Treses se pred sledece kolo? :)A jos imas +4 sto ce lagano Suarez kapiten da nadoknadi...ili ce kapiten biti RVP? Mislite o tome vi sa raznim Lambertima...:)
Link to comment

Ne brinem za te indijance, brat Berba ce nadoknaditi sve.Prezivio sam prethodne sezone bez RVP-ova i Drogbi koje su svi imali, prezivjecu i ovu.Poraz je vec upisan, ne zbog tebe vec zato sto bi Zemlja implodirala da ja dobijem 4 meca za redom.

Link to comment

Znaci ne verujem...iako je posle "regularnog" dela bilo nereseno sa Kagawasom, kad su izasli bonusi izgubih. A najvise zbog protivnickog kapetana™ Aguera koji je dobio 3 poena bonusa! :isuse:Steta bila je lepa prilika da ubelezim jos jednu pobedu posle iskoriscene WC.Ceka se DrZoidbergov izvestaj pa da supstimo zavesu na ovo kolo.

Link to comment

Pre neko kolo izgubio od Feija iako sam vodio pre bonusa a u ovom kolu mi se vratilo i nastavljam da grabim prema vrhu tabele.Lepo sam iskoristio WC (Felaini i Dimi Berbaton) i sada nista ne diram dok ne izgubim ili ne ostanem bez igraca zbog povreda

Link to comment

Ja uopšte ne ispratih jučerašnji dan, osim povremeno preko livescoresa. :( A možda je i bolje, pošto me je Pantelia pošteno isprašio i to mi je tek 2. utakmica u celoj sezoni gde nije bilo neizvesnosti, a ujedno i drugi zasluženi poraz. Te ovom prilikom najiskrenije čestitam Panteliji i želim da pokaže jednako kvalitetne partije protiv ostalih protivnika. :)Mene je malo iznenadila ažurnost sajta i brzo sređivanje rezultata, pa će izveštaj doći malo kasnije. Verovatno večeras oko ponoći ili sutra ranim jutrom. Onako letimično pogledavši rezultate, vidim da je bilo svega i svačega, pa će biti i dosta teksta, mada mislim da bi trebalo da podelim post na 2 dela, tj. na tabele i komentar. :DSada bih samo da poručim sledećem protivniku Karton City-u da i protiv mene ostavi Fellainija na klupi, kad je već mogao da časti istim dva prethodna protivnika. :) Ja neću praviti izmene do poslednjeg trenutka, a možda ni uopšte ako skrpim za tim od 11, pa neka i to ima u vidu.

Link to comment
27 poena na klupi. :isuse:Prasline, 10-12 ekstra izmena bi bilo bas dzentlmenski od tebe.

phoca_thumb_l_milka%20bakovic%20radosavljevic%20-%20ravnogorka.jpg

Баш си се лепо потрудила да ми учиниш плезир и укажеш колегијално форумашко-менаџерско поштовање. Дирнут сам до те мере да ће се у пијаним покличима у којима ћу славити убедљиву победу у следећем колу вероватно наћи и трагови туге на нивоу статистичке грешке. :whistle:
Link to comment

Stvarno nemate pojma u ovoj pogađalici, imam najbolji rezultat u kolu sa 130 bodova -_-Čak sam preoteo Timiju prestižno pretposlednje mesto, mada ne znam po kom osnovu se to gleda jer imamo isti skor...

Link to comment

Nažalost, kasnim zbog obaveza, ali bar da ostavim tabelu. Bilo je puno promena, ali komentar nekom drugom prilikom. Svakako se ima šta napisati. :)Gubitnici kola:zlato - Black Horses osvaja još jedno zlato u ovoj kategoriji porazom protiv preporođenih Kagawasa (59:64)srebro - Jako do samog kraja™ već treće kolo zaredom osvaja gubitničku medalju. Ovog puta poraz od United City FC-a (51:53)bronza - EON posle neprimetnih 8 kola, treći uzastopnu ulazak u tabele. Sad su Spojlerovci bili prejaki (51:73)Pobednici kola:zlato - Šurdilović Ltd. u ovom kolu jedini pobednik sa 40- poena. Pobeda protiv FC Ronina (38:34)srebro - Buljarica Brothers nakon solidne partije izlazi kao pobednik protiv Čuvara Tradicije (44:42)bronza - Miami Heat nastavlja gde je stao prethodne nedelje. Još jedna bronza sa impresivnih 51 za pobednike. Poražen je sastav Archesten Uniteda (51:42)-Ukupna tabela-Gubitnici:6 poena - Black horses :Hail:5 poena - Misirke, LeziLebeDaTeJedem, Argentina Utd, Morževi Junajted4 poena - ФК Белодугмекатарина, Jako do samog kraja™, EON3 poena - Čuvari Tradicije, Trotters Inc, Neugodan Rival, 110% , Karton City, SPark2 poena - Petoletka, NK Pakistan, Kalabaster, Dabogda Crko R'n'R1 poen - FC Ronin, Buljarica Brothers, Weenie PoohsPobednici:6 poena - Šurdilović Ltd, Buljarica Brothers5 poena - Morževi Junajted4 poena - Black Horses, Kagawas3 poena - 110%, Čuvari Tradicije, Argentina Utd, ФК Белодугмекатарина, Leteći magarci, Neugodan rival, Petoletka, EON2 poena - Đubretari, FC Ronin, Terrible Muriel, 25. maj, Spojlerovci, Miami Heat1 poen - Dabogda Crko R'N'R, FK Pastir, Jako do samog kraja™, Misirke, Žigini

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...