Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vec nekoliko kola se spremam da prodam Toresa i uzmem Suareza..i nikako to da uradim plaseci se da ce Spanac mozda i da proradi a da ce ovaj popiti neku suspenziju..kanda sam previse cekao jer mi se cini da bih trenutno ja bio ubojitiji spic od Toresa..

Link to comment

Buljarica vodi 40-39, računam da će dobiti sigurne bonuse od Jaskelainena i strelca za Soton™, kod mene kandidati za bonus, i to možda, Begović i Jelavić... :unsure: Sve u svemu, 4. poraz zaredom je sve bliži... :isuse:

Link to comment
Buljarica vodi 40-39, računam da će dobiti sigurne bonuse od Jaskelainena i strelca za Soton™, kod mene kandidati za bonus, i to možda, Begović i Jelavić... :unsure: Sve u svemu, 4. poraz zaredom je sve bliži... :isuse:
begovic mozda 1, jelavic vjerovatno 0. cisto da se ne mucis nadanjima. (sad treba da ide neki smajli, ali ne znam koji bih metnuo da ti ne stajem na muku)
Link to comment
Tako je mene stra' da prodam Tevezaru za Dembu, sreca ni jedan ni drugi ne rade nista... Pobedih nekog neaktivnog inace.
kad ce meni ti nekativni...kola koja sam dobio sam imao 95, 61, 79, 63 i 51 poen. poslednja tri poraza protivnici imaju 54, 61 i sad oko 70. strasno.edit: e da je 70, nego nekih 76-77. zaboravio sam na suareza. Edited by Timmi
Link to comment

Čestitao bih Lezileboviću na pobedi ali ne mogu jer vodi samo 17 razlike protiv tragičnog fenjeraša. Treba da ga je sramota -_-

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...