Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moćo, kaži isto ovome...

Ne mogu da opisem koliko sam besan! Opet usrani Kazorla kapiten, treci put me jebe u zadnja 4 kola.Berba na klupi, a Hant (???) u timu sa 59 minuta na terenu. Bar sam za ekstra transfer uradio Pienar>>>Felaini.Pri svemu tome, protivnik nije nista bolji od mene, tako da ako izgubim... ili cu rasturiti ceo tim, ili ja idem u trista picki materini da se ne vratim vise nikada ovde
... što ne sluša kad kažem da se ne stavlja Santi za kapitena.
Link to comment

Da, da... celicna odbrana jolovog Fulama <_<Vodim 27-25 (kada se obracuna -4 i udje mi™ Svarcer) i imam Baneta, Hazarda i Bejla. Ultimu preostaju Tejlor iz Novog Zamka, Suarez kapiten i Jaja. Jaoooo, jebo me Hant da me jebo. A lepo sam sanjao da ce Felaini imati 10 poena, a ja slusam sebe budnog. A tad i inace pravim daleko vise gluposti, nego dok spavam :wacko:

Link to comment
Da, da... celicna odbrana jolovog Fulama <_<
Samo zbog tebe mi neće biti previše žao kad Hazard sutra unakazi LFC. Zoki82 pametan čovek me poslušao i nakačio mu traku...
Link to comment
Samo zbog tebe mi neće biti previše žao kad Hazard sutra unakazi LFC. Zoki82 pametan čovek me poslušao i nakačio mu traku...
On mi je poslednja nada, jest' da vodim 16 razlike ali Buljaricama ostalo 7 igrača... :isuse:
Link to comment

Гледам риплија и рекло би се да ће ипак да остане без асистенције, ово је аутогол Влара.Прича се по граду и да се за КјуПиАр враћа Џонс. Питам се само да ли у средину или на Рафаелово место.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...