Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Gubitnici kola:zlato - SPark je još jedan od članova koji ulazi u tabele kasno, ali zato u velikom stilu. Zlatni gubitnik kola u duelu sa Letećim magarcima. (51:61)srebro - Dabogda Crkao R'n'R je uspeo da dođe do gubitničkog srebra u fotofinišu protiv Morževa Junajted u jednom od najnapetijih duela (50:53)bronza - Jako do samog kraja™ na ispušta bronzu od prošle nedelje. Gde su Misirke stale, tu je nastavio ФК Белодугмекатарина (50:56)Pobednici kola:zlato - EON je srebrnu gubitničku medalju iz prošlog kola zamenio zlatnom dobitničkom. I to kakvom. "Rekordna" pobeda u ovoj sezoni (29:27) :0.6:srebro - Kagawas ulaže veliki trud svake nedelje, pa tako i ove. Oborio bi apsolutni rekord, da ga nije omeo EON još apsolutnijim. :ziga: Pobeda protiv Archesten Uniteda (30:22) bronza - Miami Heat tek sad ulazi u tabele i to kao pobednik. U izuzetnom duelu, koji je rešen dan pre svih ostalih, pali su borbeni Đubretari (35:34)-Ukupna tabela-Gubitnici:5 poena - Misirke, LeziLebeDaTeJedem, Argentina Utd, Morževi Junajted4 poena - ФК Белодугмекатарина3 poena - Black horses :Hail:, Čuvari Tradicije, Trotters Inc, Neugodan Rival, 110% , Karton City, SPark2 poena - Petoletka, NK Pakistan, Kalabaster, EON, Dabogda Crko R'n'R, Jako do samog kraja™1 poen - FC Ronin, Buljarica Brothers, Weenie PoohsPobednici:5 poena - Morževi Junajted4 poena - Black Horses, Buljarica Brothers, Kagawas3 poena - Šurdilović Ltd, 110%, Čuvari Tradicije, Argentina Utd, ФК Белодугмекатарина, Leteći magarci, Neugodan rival, Petoletka, EON2 poena - Đubretari, FC Ronin, Terrible Muriel, 25. maj, Spojlerovci1 poen - Dabogda Crko R'N'R, FK Pastir, Jako do samog kraja™, Misirke, Žigini, Miami HeatKako se navršilo već 10. kolo, možemo videti da se tabela (ona prava sa sajta :)) polako stabilizuje i da koliko toliko oslikava pravo stanje na terenu. U vrhu su igrači sa 500+ poena, pri dnu igrači sa 400- poena. :) Da kažemo da su najviše "oštećeni" SPark koji sa 534 poena (5. najbolji) zauzima tek 19. mesto, Misirke sa 526 (7. naj) 16. mesto , dok su sa solidnih 467 i 437 FC Ronin i Weenie Pooh's tek na 33. i 38. mestu, respektivno. :)Od onih koji su najviše ućarili od H2H su Kagawas sa najslabijih 366 poena (31. mesto) i Tutanj City sa 385 poena (32. mesto).Neki timovi su prebrodili početnu krizu i sad su u seriji velikih pobeda i skupljaju ogroman broj poena. Posebno bih izdvojio Banjica Boys, Misirke i ФК Белодугмекатарина. Trottersi takođe spadaju u ovu grupu (i pored malo lošijeg poslednjeg kola), ali oni dominiraju celu sezonu, pa su to svi primetili. :)Neki timovi su upali u krizu nakon dobrog početka kao što su Čuvari Tradicije i Black Horses (koji su doduše izdominirali poslednje kolo). Da li će neko pokušati da se vadi Wild Card-ovima, ostaje pitanje? Mada, pitanje je i ko može da se vadi istima. Od 38 takmičara, 28 je već iskoristilo iste, tako da je ostalo 10 sa najjačim karakterom. :DEto, toliko od analize za ovo kolo. Mislim da sam malo i preterao. :) Voleo bih da ubuduće mogu ovo grafički da prikažem umesto rečima, ali se ne snalazim baš najbolje sa Excelom. Zato ću verovatno tamo pred Novu godinu, kad budem imao više vremena, upregnuti Matlab i odraditi neke lepe statistike, gde će svi upasti.P.S. Nisam mogao da verujem da Fei nije ušao do sada ni u jednu od ovih tabela. :Hail: Morao sam 5 puta da iščitam tabele da bih se uverio.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

:Hail: Пошто не пишеш сваки дан, ја исти Извештај прочитам свако јутро уз кафу. Још сам и издвојен :thumbup:
Link to comment

I od mene jedan :Hail:Lepo je sto od avgusta ne ispustam vrh gubitnicke tabele.Edit: Sad videh da sutra docekujem djubretare. :lolol: Upisujem poraz, srecno sam izvukla nereseno protiv njih u ovom kolu Lige sampiona, morace da mi se vrati.

Edited by Naa
Link to comment

Ništa ne menjam za sutrašnje kolo da bih u onom tamo imao 2 free..Moj veličanstveni napad Flečer, Podolski i Jelavić je postigao u poslednja 3 kola 0 (NULA) golova... :isuse: Sutra im je poslednja šansa da se poporave inače noga u bulju samo tako... :smoris:Dvoumim se oko kapitena - Azar ili Santi?! :unsure:

Edited by zoki82
Link to comment

Santi igra protiv Jolovog Fulhama, a Hazard protiv Rodgersovog Tiki-Taka Zabavišta (sa posebnim odeljkom za penzionere i psihopate), tako da i nije neki težak izbor.

Link to comment

Ozbiljan sam, nemam nimalo poverenja u Liverpulovu sposobnost da izdrže protiv Čelsija. Nema ko im nije dao gol ili dva, a u napadu su potpuno zavisni od Suareza. E sad, da li će ih uništiti Hazard ili Mata ili Oscar, tu nema garancije.Ako treba mogu i da podelim svoj maturski rad na temu "Zašto je Samoubistvo Staviti Stivena Džerarda Na Poziciju Zadnjeg Veznog Protiv Bilo Kog Ofanzivnog I Brzog Srednjeg Reda", ali mislim da je suvišno.Disclaimer: Ja sam trenutno 38. (trideset i osmi!) na H2H tabeli. Od trideset i osam takmičara. Pa ti vidi koliko vredi moje mišljenje <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...