Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

E, ovo mi se ne sviđa nimalo. Ajd, što je 2:0 najopasniji rezultat, ali sad definitivno neće toliko paziti na svoju mrežu kao pri 1:0. :(Ali dobra stvar je što vreme lagano teče, pa ima još samo 30 minuta nerviranja. :)

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пробај да гледаш без коментара, са неким лаганим свинг џезом на слушкама, мени је та комбинација смањила притисак на 180 са 120. :thumbsup:

Link to comment

Mislim da si u maloj prednosti, jer navijaš protiv jednog igrača, a ja protiv celog tima. :DŠto je najgore, Southampton mi je možda i najsimpatičniji tim ove godine i jako teško mi je da navijam protiv njih. Ja bih voleo da je ostalo 0:0. To bi mi podmirilo dosta toga. :)

Link to comment

Pobeda! Odbrani Foster Lallanin šut u poslednjem minutu i done vrednu pobedu Praslinu i meni! :)Čestitke Aleksandru88 i njegovim pulenima iz Dabogda Crko R'n'R. Pošteno su se borili, ali su doživeli još jedan nesrećan poraz. Nadam se da će im se to vratiti u narednim kolima. :) Fellaini je odigrao najbolju partiju sezone, Suarez dobio 3 bonusa, ali su zakazali City-jevci.Pored mog preokreta sa 39:50 na 52:50, mislim da su večeras preokret napravili Neugodan rival i EON zahvaljujući odbrani WBA. :)Sad još da sačekamo ko će dobiti 2 i 1 bonusa, pošto je Odemvingi rezervisao 3, pa da detaljno rezimiramo ovo kolo. :)

Link to comment

Лепо, лепо...

Ja se raspadam polako ali sigurno (treći poraz zaredom :isuse: ) i što je možda još gore ne vidim svetlo na kraju tunela™, a pošto sam iskoristio divlju kartu sve sam bliži Praslinovoj taktici odlaska u -40 i menjanja celog tima.. :frust:
Боље је када се тако мења на почетку сезоне: ја сам до сада направио 30 измена, коштало ме неколико пораза, али ми тим сада вреди 105.5 милиона и потпуно је скоцкан, са одличним играчима у првих 11 и са врло добром, дугом клупом. У последња 3 кола имам 2 победе и један пораз као губитник кола (и то због -4 због измена) и хитам ка горњем делу табеле. Мислим да ми се тактика исплатила, али видећемо, дуга је сезона.едит: која сам џукела, тако сам пожурио да се хвалишем да нисам честитао непријатељу :blush:Копкила, пуно среће у утакмицама које следе и нека Бог поживи нашег доброг Луиса. :Hail: Edited by Праслин
Link to comment
Ja se raspadam polako ali sigurno (treći poraz zaredom :isuse: ) i što je možda još gore ne vidim svetlo na kraju tunela™, a pošto sam iskoristio divlju kartu sve sam bliži Praslinovoj taktici odlaska u -40 i menjanja celog tima.. :frust:
Ja sam pre dva kola napravio sekundarni tim i u njega ubacio igrace koji me interesuju. Nakon ta dva kola, rezultat je 102:76 u korist sek tima. Dakle, cak i sa ekstra izmenama, ako ti se tim raspada, nadoknadis minus za 3-4 kola. O h2h da i ne govorim
Link to comment
Vrijedi na papiru™Kad uzmes da prodas igrace ode ti pola tih para.
Не баш: већ сам продавао и куповао поново, тако да сам већ побрао профит. Пазим ја то, не брини: Рафаел ми вреди 6 милиона у продаји, Фелаини 7 у продаји, Берба 7.1 у продаји, Рисе 5.6 у продаји... Сви они, па и још пар што ме мрзи да их набрајам, су на само 100 сома испод своје куповне вредности. Само ми је Азар од првог кола у тиму а њега немам намеру да продајем осим ако се не повреди. :ss1:
Link to comment

Naravno poraz za pola kosa, samoubistvo u vidu neefektivnog extra transfera odradio svoje, bar cu da izbijem na prvo mesto tabele Luzera. :cool:Plus Riki je najveca prevara na koju sam naseo otkad igram ovu zajebanciju.

Link to comment
pa i nije ti bas neka prednost,meni ce uci s klupe nolan sa svoja 3 poena tako da je 36:33 a meni ostaju jos mcauley i gera a tebi je svakako fonte zakucan na klupi.ako ga wba ne primi pobjedio sam,al svakako ce odlucivati poen ili dva.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako sam ga ruzno popusio :rant: .Divlja karta u najavi.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...