Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja zadovoljan.Pobeda od 20-ak razlike protiv 25. maja i prekinut niz od 4 poraza.Nadam se da izlazim iz zone ispadanja :)Kako bilo, jedva cekam Doktorovu analizu :)

Link to comment

Ja se raspadam polako ali sigurno (treći poraz zaredom :isuse: ) i što je možda još gore ne vidim svetlo na kraju tunela™, a pošto sam iskoristio divlju kartu sve sam bliži Praslinovoj taktici odlaska u -40 i menjanja celog tima.. :frust:

Link to comment

Jbg, i iskustvo znaci. Ja na pocetku recimo, pojma nisam imao da osnovni kriterijum promene vrednosti igraca predstavlja broj timova koji ih pokupuje/liferuje. Ili da su padovi (o)cena neuporedivo drasticniji od porasta. Ne znam, sad sam na stanovistu da bi se idealan fantasy nasao negde na pola puta od premiera do yahooa.

Link to comment
Lepa prednost protiv Neugodnog rivala od 6 bodova + veceras Fonte i Lallana.
pa i nije ti bas neka prednost,meni ce uci s klupe nolan sa svoja 3 poena tako da je 36:33 a meni ostaju jos mcauley i gera a tebi je svakako fonte zakucan na klupi.ako ga wba ne primi pobjedio sam,al svakako ce odlucivati poen ili dva.
Link to comment

Ko bese Tutanj, stalno zaboravljam? Mrtva trka, jebala me extra izmena, trailujem pola koša, veceras Riki vs Schneiderlin. Ako me veceras ispostuje oprastam mu svo sranje koje mi je priredio otkad sam ga kupio.

Link to comment

Ja sam sujeveran po tom pitanju, ne gledam utakmice koje mi odlucuju o tiketu/fantaziju jer mi tako gotovo nikad ne dodju. Mada prebacujem s'vremena na vreme :P.

Link to comment

Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши

Imas na 11 strani ove teme spisak svih ucesnika i timova.
Ово је најкориснија информација коју сам добио на овом форуму у периоду од настанка света до 2034.Сада се враћам својим обавезама, имам још 2 минута до паузе мантрања...Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши Лалана ашимашипапромаши
Link to comment

Bo'me, Foster na mukama. Jeste da dobija poene za ove odbrane, ali malo previše mora da brani. :)Ova teorija da WBA neće primiti gol postaje vrlo labava, pa već spremam potencijalne vradžbine da McAuley postigne gol, pošto je to sledeća stvar koja bi me mogla iščupati. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...