Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ustvari, glup sam. Sad vidim da na profilu svakog igrača stoje svi dosadašnji poeni. :DEvo ih bonusi za sve mečeve:M.Utd - Ars: Van Persie 3 (42), Evra 2 (33), Santi Cazorla 1 (23) ... Rafael je bio blizu sa 21 poenom i Rooney sa 20. Ove koje ništa nisu uradili, nisam proveravao, jer ne verujem da su prešli 20.Ipak se nešto ne slaže sa ostalim mečevima. Sad sam probao da izračunam za Fulham - Everton, ali ispada da neki igrači uopšte nisu dobili poene ili su ih dobili previše malo, bar prema mojoj nekoj logici.Ono što je sigurno, to je da Fellaini dobio 3 bonusa sa monstruoznih 42 poena. Berbatov ima 19, Sidwell 20 od ovih kojima su poeni "realni". Takođe, Baines ima 15, pa on svakako otpada, jer imaju bar trojica boljih.Od ovih koji su nešto uradili, a imaju sumnjive poene, to su Jagielka sa 0 poena i Mirallas sa 1.Odo sad da kopam za ostale mečeve. :D
ne muci se, mnogima nije upisano, zato imaju 0 ili 1.
Link to comment

Ja ne smem ni da odem da proverim bodove...edit: Ipak pogledao, cisto da se iznerviram - O Brian posle 5 kola stgartovao i odradio CS, naravno duboko na klupi ostao :mad: Prasline, ti si kriv.

Edited by ducca
Link to comment

Izgleda da nisu kompletirane sve statistike, pa su ovo samo preliminarni rezultati. :)Jedino je United - Arsenal skroz sređen.Ajd sad što mogu da ispišem za preostale mečeve.Na Norwich - Stoke, 99% da sve bonuse kupe igrači Norwicha.Jedini strelac Johnson kupi 3 bonusa sa 28 poena, a prema nekompletnim rezultatima, asistent Snodgrass izgleda neće pokupiti ništa sa 2 poena. Golman Ruddy ima 18 i najveći je kandidat za 2, a među ostalim defanzivcima treba tražiti dobitnika poslednjeg boda.Sunderland - Aston Villa je sve neizvesno, jer Agbonlahor ima navodno 0, a Benteke 1 poen, pa računam da nije sve obračunato u tom meču i nema svrhe pričati o bonusima.Swansea - Chelsea:Moses 23, Cahill 19, Terry 15, Torres 10, Ivanovic 8, Cech 7, Hazard 1, Cole 0 kod popularnijih Čelzijevaca, mada poslednja dvojica možda nisu obračunata.Hernandez 22, Williams 15, Rangel 10, Michu 7, Routledge 6. Dyer nije obračunat, kao ni golman. A asistent Shkter navodno ima -1.Po svemu sudeći Moses i Hernandez 3 i 2, a za 1 konurišu Cahill i ovaj asistent Swansea-a ako mu dodaju još poena. Mada, 90% Cahill.Ostale poene kad se završi Formula 1. Valjda do tada srede ove nepoznate poene. :)Edit: Kud ne pročitah Timmijev post. Ali dobro, bar je ovo 90%-no tačno što sam napisao.

Edited by DrZoidberg
Link to comment

Ladno igra Sahin od prvog minuta, a igrao je i Berbatov. Ispostavilo se da sam džaba pravio kazneni transfer i to na beskorisnog Bejla u ovom kolu. :( Još ako Sahin uradi nešto u ovom kolu, taman da se upucam.Ako uračunamo sigurne bonuse, gubim 2 razlike od Aleksandra88. Pod pretpostavkom da Tevez i Yaya ne dobiju neki bonus, situacija je skroz jasna.Ako Suarez ne uradi ništa, meni sutra odbrana WBA može da primi jedan gol za nerešeno.Ako Suarez da gol, treba mi clean sheet WBA.Ako Suarez da gol i asistenciju i dobije 2 ili 3 bonusa, onda sam izgubio. :D

Link to comment

Suarez jos nesto da uradi i puko sam. Ovako ima 4+2+eventualnih 3 sto bi mu bilo dosta da mocni Demba nije uzeo bod.Ipak ocekujem poraz zbog nekog cudnog bonusa.Pogadjalica -30, debil stavio 1-2 greskom umjesto tradicionalnih 1-1.

Link to comment

Sad je sve jasno u duelu mene i Aleksandra88.Sa najverovatnijim ishodom bonusa, on vodi 50:39.Sutra meni nastupaju Foster i McAuley u odbrani WBA. Clean sheet donosi 12 poena za minimalnu pobedu. Primljen gol zahteva neke ludačke performanse iz kategorije odbranjenih penala, golova i asistencija golmana i odbrambenih igrača. :D

Link to comment
Pogadjalica -30, debil stavio 1-2 greskom umjesto tradicionalnih 1-1.
Ali zato ja jos jedan tacan. :fantom: +40, a za sutra imam zakljucanog dzokera i tako te opet preskacem. Nadam se da si uzivao u jedinoj nedelji koju ces provesti ispred mene.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...