Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakvo ludilo Suareza? Pa vec vodis 5 razlike. Dovoljno je da WBA primi gol i to je to. Ja cu imati 4 boda. Suarez dobija 2 cak i da nista ne uradi i to je 3 poena prednosti za tebe. Meni vaNpersi 6 maksimalno, tebi Felaini sigurna 3, to je nereseno. U principu, sve se svodi na moju odbranu. Ako ne primi gol, tebi trebaju 2 gola Suareza. Ako primi 2, tebi ne treba nista. :D

Link to comment

Skupio sam drljavih 17.Jasklainen na klupi Begovic u timu. Snarcu Felaini druga izmena i ulazi ako Demba Ba ne igra sutra a imamo ga obojica. Sutra Visdom i Suares© a njemu jos Ben Arfa ali ima 6 poena prednosti tako da cu verovatno izgubiti.

Link to comment
Ne pamtim gore kolo. 28 poena i golman, Lebron daleko odmakao.
Pih, bićeš i tako bolji bar od mene, imam 20 poena i čekam još trojicu.Sad kao treba da navijam za Dembubu a protiv Suareza, jer Spoilerovci imaju samo 17 poena + Suarez© i McAnuff... ne vredi, zabošće bar dva sutra <_<E da, moram još da prijavim maestralnih -45 poena na pogađalici. Ubo sam samo tačnu razliku na ManU-Arse, sve ostalo po -10. :Hail: ja!(Ako neko hoće da iskoristi moju formu, imam još QPR-Reading 2-1, LFC-NUFC 2-1, i WBA-Soton 3-1, pa vi vidite šta vam je činiti.) Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Neprijatelj castio extra izmjenom tako da vodim 9 razlike pred sutrasnji duel Demba vs Suarez. Napeto je kao kisobran™Na pogadjalici -10, samo je Tolaa™ gora :lol:

Edited by Feindouno
Link to comment
Na pogadjalici -10, samo je Tolaa™ gora :lol:
Zasto ignorises Uinija? Pogled ti ne doseze do tog dna tabele? :lol: Spasao te katanac, a u ovom kolu sam ga cak i ja stavila na istu utakmicu kao i dzokera (WBA), iako to obicno ne radim. Uzasno kolo.
Link to comment

Ja trenutno gubim 2 protiv 25.maja, ali njemu vise niko ne igra danas, dok ja cekam Suareza kapetana™ i Stivi Dzija. Ako ne odu u neki minus eto meni pobede posle 4 vezana poraza konacno.

Link to comment
Утисци до сада:1. Фелаини краљина2. Берба царска дрипчина3. Два играча због којих сам отишао у већ стандардних -4 су донела 10 бодова4. Чини ми се да нема више разлога да држим Флечера5. Потребно ми је да не одлепе Агуеро, Нолан или Клиши и жив сам
Napeto kao u šupku.Dakle tvoj ali i moj™ Suarez © protiv Sterlinga, Lajane i Nelsena. I šta sada treba da radim, da navijam da Liverpul pokida Njukasl ali da se Suki ne vidi? :cry: Ne mogu to zaista... Više se uzdam u to da QPR ne primi gol od Redinga i da Sterling nešto uradi. Lajanu sam ostavio u timu umesto Lamberta, pošto nisam smeo obojicu, ali garantujem da sam se zajebao.
Link to comment
Zasto ignorises Uinija? Pogled ti ne doseze do tog dna tabele? :lol: Spasao te katanac, a u ovom kolu sam ga cak i ja stavila na istu utakmicu kao i dzokera (WBA), iako to obicno ne radim. Uzasno kolo.
Ja mislim da ne igra on nego popularni average™, nemoguce da je neko toliko los.
obavijesten sam iz uprave premier lige da van persie dobija 3 bonusa, evra 2, cazorla 1
a na Fulham - Everton?
Link to comment

Ja sam gledao onaj PPI, ali se raspao. Nekome prikazuje poene samo iz ovog kola, a nekome zbirne.Van Persi ima 42 (a to je definitivno iz ovog kola), Evra ima 176 ukupno, a mislim da je imao 144 pre ovog kola, pa to znači da ima 32 najverovatnije. Rafael ima 21 u ovom kolu. Cazorla ima 162, ali nisam upamtio koliko je imao pre ovog kola. :) A očigledno ima između 22 i 31. :DNeko je očigledno imao evidenciju prethodnih poena, pa lako može sve da izračuna. Mislim da ću pred iduće kolo sačuvati poene svih bitnijih igrača, kako se ne bih nervirao u isčekivanju bonusa. :)

Link to comment
Ja mislim da ne igra on nego popularni average™, nemoguce da je neko toliko los.
Impossible is nothing. Ja tu pogađalicu nabadam onako otprilike, kako bih voleo da ispadnu rezultati ili kako se plašim da će da ispadnu (ili nasumično, ako mi je svejedno). Prethodnih sezona sam još nešto i pogađao po tom principu ćorave koke, ali ove nikako.Za fantasy H2H je priča još tužnija, tu se nešto još i kao trudim da sklopim i smislim i izmuljam, a rezultati praktično identični.
Link to comment
Ja mislim da ne igra on nego popularni average™, nemoguce da je neko toliko los.a na Fulham - Everton?
berbatov vjerovatno ne odbija nista ako to pitas, fellaini 3.
Link to comment

Ustvari, glup sam. Sad vidim da na profilu svakog igrača stoje svi dosadašnji poeni. :DEvo ih bonusi za sve mečeve:M.Utd - Ars: Van Persie 3 (42), Evra 2 (33), Santi Cazorla 1 (23) ... Rafael je bio blizu sa 21 poenom i Rooney sa 20. Ove koje ništa nisu uradili, nisam proveravao, jer ne verujem da su prešli 20.Ipak se nešto ne slaže sa ostalim mečevima. Sad sam probao da izračunam za Fulham - Everton, ali ispada da neki igrači uopšte nisu dobili poene ili su ih dobili previše malo, bar prema mojoj nekoj logici.Ono što je sigurno, to je da Fellaini dobio 3 bonusa sa monstruoznih 42 poena. Berbatov ima 19, Sidwell 20 od ovih kojima su poeni "realni". Takođe, Baines ima 15, pa on svakako otpada, jer imaju bar trojica boljih.Od ovih koji su nešto uradili, a imaju sumnjive poene, to su Jagielka sa 0 poena i Mirallas sa 1.Odo sad da kopam za ostale mečeve. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...