Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Je l' može meni neko da objasni kako Ivanović uspeva da igra uprkos crvenim kartonima? :)U onom superkupu protiv City-ja pred početak sezone je dobio crveni, a ja sam zbog toga izabrao A.Cole-a umesto njega. Na kraju je ispalo da se ne mešaju takmičenja za suspenziju, pa je igrao od prvog kola.Sada pravi crveni protiv United-a, ja radio havarijske izmene propale odbrane i odbacim njega kao nepodobnog zbog suspenzije. Na kraju, čovek odradi kaznu u liga kupu (koje je drugo takmičenje) i opet u startnoj postavi u prvenstvu. :DŠto se tiče Bugarina, ja ga stavio u startnih 11. Ako ne bude odigrao, valjda će neko od ove trojice papana sa klupe ući na teren i osvojiti strateški bod ili dva pošto više od njih i ne očekujem. :)

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije Liga kup drugo takmičenje, sve pod patronažom 1 FA-a se vodi kao isto. Dakle crveni u ligi možeš da odradiš u kupu ako se igra pre sledećeg kola, i obratno.Inače, samo da čestitam Hobbit Slayeru što se drugom pobedom najzad odlepio sa dna tabele, i sad je na prestižnom 35. mestu. Ostadoh ja sam na 38, sa boljom gol razlikom™ od 7-8 timova direktno iznad mene. :(Uzeo sam Wilsherea po povoljnoj ceni od 6.4, a oterao njegovog beskorisnog kolegu Podolskog. Dakle, očekujte da jedan opet polomi nogu a drugi zabode tri gola...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Игра Берба.Како ли је коцкарима када ја овако горим од Фантазија. :ph34r:едит: 10 минута касније Ван Перси у другом минуту даје гол. Противников капитен, наравно. :isuse:

Edited by Праслин
Link to comment

Čini mi se da sam brzo nadoknadio 4 poena minusa. :D Van Persi© i Rafael = 15 poena, odnosno 11 kad se odbije transfer viška. :)Da stvar bude još bolja, Van Persi ozbiljno konkuriše za 3 bonusa, nakon još jednog šuta u okvir gola. :)Mada, veoma strepim od Teveza© za protivnika. Bojim se da će pokazati isto raspoloženje protiv bivšeg tima kao VPersi. :/

Link to comment

Zoidbergov kapiten naravno dao gol,a kako se utakmica odvija ne vidim kome bi drugom dali 3 boda bonusa ovde, uz to i asist rafaela. Tesi me sto na kladionici cekam ovo i Zvezdu za 7,5 k pa ako dodje mogu bol zbog izgubljenog fantazija nocas da utopim u alkoholu.

Link to comment

Ja da budem iskren, ovde sam očekivao 5-6 golova uz pobedu Arsenala. :) A Rafael bi mi sigurno popasao klupu da sam imao nekog (bilo kog) ko bi odigrao 60+ minuta umesto njega. :DMada, ostaje mogućnost i dalje da padne tih 5-6 golova. :)

Link to comment
Pala 1 divljakarta™. Sada se osećam kao prilikom sastavljanja tima, svaki dan oduzimam i dodajem.
toliko sam se uživeo u menjanje, da sam kreiranje postave ostavio za petak uveče i subotu ujutro. i naravno, tek sad sam seo za računar :isuse:ostao mi casorla kapiten, ne igra fletcher i tako ...
Link to comment
Uzeo sam Wilsherea po povoljnoj ceni od 6.4, a oterao njegovog beskorisnog kolegu Podolskog. Dakle, očekujte da jedan opet polomi nogu a drugi zabode tri gola...
:Hail:
Link to comment

Ma ni Podolski nije nista bolji, ne vidi se ali bukvalno, sad sam isao livescore da proverim da nije zamenjen, jebo me on kud ga imam u timu.. :isuse:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...